Şirket, Mağaza ve Firma İsimleri

Şirket, Mağaza ve Firma isimleri bulmak isteyen girişimciler için hazırlanan isim önerileri yurt dışı kaynaklı şirket isimleri bulan sitelerden alınmıştır. Şirket kurmaya karar veren yatırımcılara örnek fikirler vermek amacıyla sektörel bazda öneriler sunulmaktadır. Bir şirket kurmada önemli verilerden birisi de bulacağınız isimin com uzantısının olmasıdır. Ayrıca patent araması yapmanız ve isim hakkında onay almanızda gerekmektedir.

Gıda Şirket İsimleri 19 Adet

Bu eşsiz yiyecek ve restoran tarzı işletme isimleriyle iştahınızı uyandırın ve tat tomurcuklarını tadın. Bir restoran ya da mobil yemek uygulaması olun, bu isimler mide growl yapmak için inşa edilmiştir. Sektöründe gerçekten göze çarpan işletmeler için harika bir kalite.

Liyfe.com : “Yaşam” kelimesi üzerine yaratıcı bir dönüş. Liyfe, çeşitli yaşam tarzı ve sağlık odaklı markalar için harika bir cazibeyle yeni ve hayati bir karakter taşır.

Biteful.com: “Isırmak” kelimesine çabuk ve büyüleyici bir oyun. Biteful, çekici ve anında fark edilir, geniş bir yelpazedeki yiyecek ve yiyecek içecek markalarına mükemmel uyum sağlar.

Orangic.com: Orangic, kelimenin tam anlamıyla “portakal gibi” anlamına gelen basit bir isimdir. Bir portakalın niteliklerini iletmek isteyen işletmeler için mükemmel bir uyumdur: tatlı, ekşi veya keskin.

Metroberry.com : Yaratıcılığı ve havalı bir kentsel havayı taşıyan eşsiz bir isim. Kutunun dışında düşünmeyi seven bir şirketin mükemmel iş adı.

Herbyo.com : “Herb” ten türetilmiş olan Herbyo, bitkilerin etrafına dönüp, sadece bahçe ve bitki büyümesinin görüntülerini uyandırmak isteyen işletmelere kadar her konuda uygulanabilecek çok yönlü bir addır.

Vitraza.com : Enerjisini “yaşam” anlamına gelen “vit” kelimesinden alan canlı bir isim. O vahşi ve kaygısız İspanyolca telaffuz veren bir cesur sonek taşır.

Nemu.com : Hoş bir görsel tarzı ile akılda kalıcı ve çekici bir dört harfli adı. Nemu, sonsuz potansiyeli olan mükemmel bir premium isimdir.

Foodyummies.com : Keyifli bir karakter ile “yemek” ve “yummy” eğlenceli bir kombinasyonu. Foodyummies, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmayı önemseyen foodie odaklı markalar ve işletmeler için ideal bir eştir.

Zackys.com : Yaklaşılabilir bir ses ile benzersiz ve çekici bir buluş. Zackys, geniş bir marka yelpazesi için ideal olan enerjik ve eğlenceli bir his var.

Chocada.com : “Çikolata” kelimesini dünya çapında bilinen hassas ve nefis bir hoşgörü anımsatan bu isim, hemen şehvetli imajları çağrıştırır ve müşteriler üzerinde kalıcı bir etki bırakır.

Tasteride.com : Şirketler için yapılmış eğlenceli bir isim, mutfak maceraları hakkında tutkulu. Bu basit, akılda kalıcı ve son derece unutulmaz.

Kitchies.com : Bir bebek “mutfak” kelimesini söyleyecek şekilde inşa edilmiş, bu her yaştan insana hitap eden anında akılda kalıcı bir isim. Restoran ya da yiyecek takıntılı bir başlangıç ​​için harika bir marka.

Chewber.com : “Çiğnemek” kelimesinin zekice bir oyunu. Chewber, gıda veya beslenme ile ilgili markalar için ayrı bir potansiyele sahip, esprili ve unutulmaz bir kaliteye sahiptir.

Snackups.com : “Atıştırmalık” kelimesine bir kaygan spin. Snackups, hareket halindeyken sizi lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklarla donatmayı vaat ediyor.

Foodchump.com : Şirketler için üretilmiş güçlü bir marka, iyi tadı olan her şey hakkında tutkulu. Leziz bir büfeyi akla getiriyor.

Vitalo.com : “Hayati” kelimesinden inşa edilen bu cesur isim güçlü bir İtalyan lezzetine sahiptir. Hayatı, esenliği ve yeniden doğuşu ifade eder.

Tastism.com : “Tat” kelimesine dayanan nefis bir nefis isim. Sofistike bir paletle bir şirketin göstergesi ve müşterileri için ağız sulandıran yemekler yaratma yeteneği.

Spresso.com : “Espresso” kelimesi üzerinde riffing şık ve çabuk bir buluş. Spresso, geniş bir yelpazede kahve ve sosyal ilgili markalar için benzersiz bir dernek ile havadar ve çekici bir kaliteye sahiptir.

Yolke.com : “Yumurta” kelimesinin etrafında inşa edilen bu lezzetli isim, güneşli-yan yana hazırlanan yumurtaların saçmalayan görüntülerini çağrıştırıyor. Eşsiz eki son derece sofistike bir görünüm kazandırır.

Teknoloji Şirketi İş İsimleri 19 Adet

Teknoloji endüstrisinde, büyük bir işletme adı uzun bir yol kat ediyor! Çoğu yazılım ve donanım, katmanın anlayamayacağı kadar karmaşık olduğu için, genellikle izleyicilerinizin bağladığı addır. Bu kullanılabilir .com bilgisayar ve teknoloji alan adları, hizmetinize veya ürününüze görsel güç katıyor ve bir kitlenin gerçekten anlayabileceği bir marka kalitesi sunuyor.

Phonesmart.com : Şirketler için yaratılmış akılda kalıcı bir isim, mobil teknoloji konusunda tutkulu. Scrappy start-up için mükemmel bir yenilikçi ses taşır.

Mobilefirst.com : Mobil teknoloji konusunda tutkulu şirketler için inşa edilmiş basit bir isim. Son derece profesyonel kılan, anlamsız bir ses taşır.

Paystore.com : “Ödeme” ve “mağaza” kelimelerinin basit bir karışımı. Paystore emanet veya kripto-para birimi ile ilgili markalar için büyük nitelikleri ile akıllı bir para ve servet ilişkili buluştur.

Glowbird.com : Bu “ışıldama” ve “kuş” füzyonu, yaratıcılık ve potansiyeli yayar. Glowbird, tasarım ve multimedya stüdyoları ya da teknik ve teknoloji odaklı girişimler için ideal, geniş bir endüstri ve uygulama yelpazesi için çeşitli cazibeye sahip canlı ve dinamik bir markadır.

Roadlink.com : Sürüş teknolojisi ve yol koşulları tahmininde uzmanlaşan işletmeler için özel bir isim. Bu, zahmetsizce unutulmaz kılan basit.

Atai.com : “AI” içeren bir kaygan ve akılda kalıcı dört harfli.com alan adı. Yapay zeka sektöründe teknoloji ile ilgili bir şirket için mükemmel uyum.

Celtic.com : Hücresel sektördeki bir şirket için mükemmel bir isim olan bu isim, kimlik ve marka bilinirliği sağlayacaktır. Müşterilerinizin ne hakkında olduğunu bilmesini sağlayın.

Upum.com : Güçlü bir Latin sesi olan ilginç bir dört harfli isim. Profesyonelliği ve yaratıcılığı aktarmak isteyen şirketler için mükemmel bir işletme adıdır.

Keygainer.com : Güçlü liderlik ve ayrımcılık fikirlerine dayanan “anahtar” ve “gainer” in çabuk karışımı. Keygainer, profesyonel ve kendine güvenen, başarı ve refah için kapıları açan güçlü bir iş markasıdır.

Wiya.com : Tropikal bir tavırla küçük ama ayırt edici bir isim. Cherokee kelimesini anımsatan “Ani-Yun-Wiya”, “insanlar” anlamına gelir. Dünyayı, iş dünyasının heyecan verici bir üyesi olduğunuzu gösterin.

Rapidi.com : “Hızlı” kelimesi üzerinde güçlü ve ayırt edici bir oyun. Rapidi, hızlı ve verimli hizmet sunan şirketler için büyük potansiyele sahip unutulmaz bir ritme sahiptir.

Urbanac.com : “Kentsel” kelimesine dayanan, bir şehir veya kasabanın “içinde, ilgili veya karakteristik” anlamına gelen, çalışkan ve zeki bir isim. Şehir planlamasında veya gelişiminde yer alan şirketler için mükemmel.

Vidza.com : “Video.” Kelimesini sezgisel olarak anlatan kısa, modern ve kolay telaffuz edilen işletme adı.

Qezz.com : “Sınav” kelimesini anımsatan güçlü ve hızlı bir buluş. Qezz, çok amaçlı çekiciliği olan, teknoloji meraklısı ve çekici bir sese sahiptir.

Databomb.com : “Veri” ve “bomba” ilginç bir mashup. Databomb, enerjik potansiyele sahip, yenilikçi veri ve teknoloji markaları için ideal.

Creatick.com : Bu yaratıcı teknoloji anlayışlı adından yararlanın ve müşterilerinizi sıraya dizin. Monikers pürüzsüz ses ve akılda kalıcı ritimler size kolayca brandable şirket kimliği verecektir.

Perspectivity.com : Bir algı ve pozitiflik duygusu sunan “perspektif” kelimesini bir oyuncu alır. Perspectivity, multimedya üreticilerinden ve tasarımcılardan keskin ve yeni içgörüler sunan lider pazar analistlerine kadar her çeşit için ideal olan farklı bir marka grubu için düzenli bir eşleşmedir.

Infinikey.com : “Sonsuzluk” ve “anahtar” arasındaki esprili bir füzyon, bu yaratıcı ad, sofistike bir kaliteye sahip bir vizyoner marka arayan işletmeler için mükemmeldir. Onun telaffuz güçlü ve çekici.

Innva.com : “İnovasyon” ya da “yatırım” gibi kelimelere hitap eden pürüzsüz ve sofistike bir buluş. Innva, yaratıcı teknoloji şirketleri ve hizmetleri veya akıllı finansal gruplar için uygun olan şık ve yetenekli bir karakter önerir.

Moda Şirketi İsimleri 10 Adet

Sofistike ve egzotik bir cazibeli isim arıyorsanız, moda işletme isimleri koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.Bu isimler uluslararası olarak ve üst sınıflara duyarlı olarak hazırlanmıştır. Moda sektöründe ki iddialı işletme isimlerini inceleyin.

Fashius.com : Moda kelimesinin sofistike bir yönü, bu isim zarafet ve sınıfa ilham veren işletmeler için özel olarak üretilmiştir. Son eki, mitolojik bir ses verir.

Strabella.com : “Süper güzel” anlamına gelen İtalyan “strabella” dan esinlenerek mükemmel ve sofistike bir isim. Strabella, üst düzey şıklık ve çarpıcı güzellikteki fantastik derneklere yatırım yapıyor.

Goofyghost.com: “Goofy” ve “hayalet” in esprili ve kaprisli bir karışımı. Goofyghost, çok çeşitli eğlence veya medya odaklı markalar için anında tanınabilir ve idealdir.

Splenor.com : “İhtişam” kelimesini anımsatan “muhteşem, etkileyici veya parlak olma durumu” anlamına gelir. Müşterilerinizin, sektörün sunduğu en iyi ürünü bulmak için nereden geleceğini bilmelerini sağlayın.

Nightblue.com : “Gece” ve “Mavi” kelimelerinin eşsiz bir karışımı. Nightblue, çok çeşitli kozmopolit markalara iyi uyan sofistike ve şık bir personele sahiptir.

Zaradise.com : “Prenses” ve “cennet” anlamına gelen “zara” bir Arapça kelimesinin kaygan bir karışımı. Egzotik yabancı seyahatleri çağrıştıran güzel bir isim.

Castlehawk.com : “Kale” ve “şahin” i birleştiren cesur bir buluş. Castlehawk, yüksek kaliteli markalar için ideal olan kraliyet ve asil bir yatağa sahiptir.

Gentrian.com : “Kuşak” ve “beyefendi” gibi kelimeleri anımsatan, kültürlü ve sofistike bir isim. Zenginlik içeren “soylulaştırma” nın da bir göstergesi. Bir finansal veya danışmanlık işi için mükemmel bir isim.

Bossify.com : “Patron” kelimesine dayanarak, bu benzersiz isim oldukça tanıdık bir kelime alır ve güçlü bir başlangıç ​​vibe verir. Kalça, akılda kalıcı ve kendinden emin – hepsi mükemmel nitelikler.

Kittcatt.com : Gülünç sevimli çizgi yavru kedi akla getiren sevimli bir isim. Cutesy bibloları seven müşterileri çekmek için kullanın.

Innovalist.com: “İnovasyon” konusunda akıllıca bir riff. Innovalist, yaratıcı teknoloji veya tasarım markaları için büyük potansiyele sahip şık ve zekidir.

İşletmeler İçin 4 Harfli Alan Adları ve Şirket İsimleri

Bu 4 harfli alan adları ile kısa, özlü ve unutulmaz şirket isimleri bulabilirsiniz. Bu seçimler hane halkı potansiyeline sahiptir, büyük ölçüde telaffuz, doğrudan ve eğlendirici olma yetenekleri sayesinde, gerçekten göze çarpan herhangi bir iş için hayati nitelikler.

Otho .com: İktidar sahibi anlamına gelen “otorite” kelimesini andıran Otho, aynı zamanda bir Roma İmparatoru idi. Teknolojinizdeki şeyleri elde etmek için güç, bilgi ve etki sahibi olduğunuzu müşterilerinize bildirin.

Inee .com : Yemyeşil İspanyol sesine sahip güzel bir işletme adı. Zarafeti, hassasiyeti ve profesyonelliği iletmek isteyen şirketler için harika bir marka.

Upum .com : Güçlü bir Latin sesi olan ilginç bir dört harfli isim. Profesyonelliği ve yaratıcılığı aktarmak isteyen şirketler için mükemmel bir işletme adıdır.

Wiya .com : Tropikal bir tavırla küçük ama ayırt edici bir isim. Cherokee kelimesini anımsatan “Ani-Yun-Wiya”, “insanlar” anlamına gelir. Dünyayı, iş dünyasının
heyecan verici bir üyesi olduğunuzu gösterin.

Qezz .com : “Sınav” kelimesini anımsatan güçlü ve hızlı bir buluş. Qezz, çok amaçlı çekiciliği olan, teknoloji meraklısı ve çekici bir sese sahiptir.

Qiro .com : “Sorgulama” ve “meraklı” gibi meraklı kelimeleri çağrıştıran kompakt bir ad. Sadece dört harf uzunluğunda, ikonik bir uluslararası marka olma potansiyeli var.

Goey .com : Progresif hareket ve sürekli çaba gerektiren bir eylem odaklı isim. Onların defne dayanmayan ve başarı için boyun eğmeyen bir arayış tarafından tahrik edilen bir şirket için mükemmel.

Aqaz .com : Akan ve güçlü bir ses için “aqua” ya referans yapan çarpıcı bir buluş. Aqaz, doğa ve çevre odaklı işletmeler, seyahat hizmetleri veya güzellik ve yaşam tarzı ürünleri için ideal, esnek ve çok yönlü bir marka potansiyeline sahiptir.

Ubzo .com : Bu kaygan dört harfli marka, “uber” ve “kentsel” gibi kelimeleri yankılamaktadır. Ubzo, geniş yelpazedeki yenilikçi modern iş veya teknoloji şirketlerine uygun, mükemmel, çok amaçlı bir çekiciliğe sahip sofistike bir premium isimdir.

Eogy .com : İlginç bir telaffuz ve güzel harf düzenlemesi ile yaratıcı ve özlü dört harfli bir isim. Sofistike ve buluşçuluğu iletmek isteyen işletmeler için mükemmel bir uyum.

Pren .com : Anında fark edilen net ve ayırt edici dört harfli bir isim. Pren, çok çeşitli farklı işletmeler veya markalar için ideal ve çekici bir isimdir.

Bagy .com : “Çanta” kelimesi üzerinde kısa ve ayırt edici bir oyun. Bagy, moda ve aksesuarla ilgili işletmelerin ve markaların benzersiz potansiyeli ile şık ve unutulmaz bir yerdir.

Nemu .com : Hoş bir görsel tarzı ile akılda kalıcı ve çekici bir dört harfli adı. Nemu, sonsuz potansiyeli olan mükemmel bir premium isimdir.

Zyas .com : Latin esinli bir zesty ve şık dört harfli adı. Zyas, çok çeşitli premium markalar için ideal, çok yönlü bir cazibeye sahiptir.

Garm .com : Giysilere doğrudan uygulanabilen, aynı zamanda “dış görünüş” anlamına gelen “giysi” kelimesinden gelen kısa ve oldukça değerli bir isim.

Jexe .com : Profesyonelliği ve karmaşıklığı anında ileten çok yönlü, görsel olarak çekici bir isim.

Tead .com : Çekici bir sese sahip güçlü bir dört harfli isim. Told cesur ve unutulmaz, sınırsız potansiyele sahip fantastik bir premium marka.

Cenq .com : Kolayca anlaşılır bir stil ile zarifçe unutulmaz bir dört harfli adı. Cenq, çok çeşitli premium markalar için fantastik değeriyle açık ve güçlüdür.

Bawn .com : İrlandalı kaleler veya ülkenin meşhur olduğu yemyeşil çimlerin etrafındaki müstahkem muhafazaları anımsatan bir isim. Yeniliğin neşesini temsil ederken bir yandan da bir güvenlik hissi yaratmak için mükemmeldir.

Eigi .com : Unutulmaz bir ses ile benzersiz bir dört harfli isim. Eigi, karakter ve fantastik potansiyeli olan, kısa ve çarpıcı bir markadır.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.