SIR WINSTON HOUSE

SIR WINSTON HOUSE

SIR WINSTON HOUSE FRANCHISE

 

YES SIR!

“ Hayatta en beklenmedik şeyler bile, her zaman “Evet!” demekle mümkün! Evimin kapılarını misafirlerime bu felsefeyi gerçekleştirmek için açtım. İçinizden geçenleri, umutlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için, ister pazar aile kahvaltısında, ister ilk randevunuzda romantik bir yemekle, ister iş çıkışınızda soğuk bir içecekle, sizi mutlu etmek için buradayım!

Beklenmedik aşkı, beklenmedik lezzeti, beklenmedik hizmeti, beklenmedik konforu, beklenmedik kahkahayı ve en önemlisi beklenmedik mutlulukları karşılamak için her zaman:

“YES SIR!”

  Cevabımız Her Zaman Aynı!

Çünkü Siz Değerlisiniz!

Yıllardır misafir ağırlıyorum, sizin ne istediğinizi, nasıl istediğinizi işte tam da böyle öğrendim! İhtiyaçlarınızın günün her anında değiştiğini; her an herkesin isteklerinin farklılaştığını biliyorum!

Benim için “bazı önemli insanlar” yok! Hepiniz önemlisiniz! Bu nedenle tüm ben ve tüm ailem bu amaçla size hizmet etmek için varız!

PATRONLUK ŞAPKASINI GİYME VAKTİ GELDİ!

 

Siz de bir Sir Winston franchise’ı olarak kendi işinizin sahibi olabilir, kısa süre içerisinde yatırımınızı kazanca dönüştürebilirsiniz!

Hemen şimdi aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun, ön değerlendirme sürecini takiben sizinle irtibata geçelim, franchise’ımız olun!

SIR WINSTON HOUSE FRANCHISE Kışa Hazır! :
Sir Winston House’ta yeni menü ile tanışmaya çok az kaldı! Kışlık lezzetlerle birbirinden nefis tatlar yakında sizinle buluşmaya geliyor!

SIR WINSTON HOUSE FRANCHISE’dan Bornova Heyecanı :
Sir Winston Cafe Manisa ve Turgutlu şubelerinden sonra İzmir’de de sevenleri ile buluşuyor. Bornova MyVia’da Sir ile tanışmak ve misafiri olmaya ne dersiniz?

Express Heyecanı :
Sir Winston’ın yeni kardeşi Sir Winston Express çok yakında İzmir’de hayatınıza iyi kahve, eğlence ve hızlı atıştırmalıklar katmaya geliyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.