Sir Winston Cafe 1

Sir Winston Cafe

SIR WINSTON

O bizden biri aslında, ailesini seven, yeni nesil bir Sir… Açık görüşlüdür Sir Winston, eğlencelidir, esprileri de patlatır yerine göre… Lezzet mi?! Onun soyadı lezzet! Mutfakta becerikli olduğu kadar yaratıcıdır da… Onun bir tarzı vardır! Bu yüzden de sevilir; misafirperverdir! Herkesi mutlu eder! Asla hayır demez!
Tek doğrusu ve vazgeçilemezi de YES SIR’dür!

Sir Winston’a isterseniz Pazartesi sabahı işe gitmeden kahve içmek için gelin, isterseniz arkadaşlarınızla hoş sohbetli bir akşam yemeği için…

Haftanın hangi günü ya da günün hangi saati olduğu bizim için önemsizdir.

Önemli olan her zaman sıradanlıktan uzak olabilmektir.
Felsefemiz tamamen bunun üzerine kuruludur; mükemmeli, lezzeti ve keyfi sunabilmek!

Bizden ne dilerseniz dileyin, hep aynı cevabı verebilmek için buradayız:

YES SIR!

Sir Winston Cafe’de amacımız yalnızca güzel ve keyifli vakit geçirmenizi sağlamak değil; aynı zamanda dünya lezzetlerini, bize özgün damak tadına uyarlanmış olarak sunmak!

Siz de damağınızda yenilik yaratacak bu lezzetleri keşfedin!

Yes Coffee!
Yes Sir!
Sir Winston yenilikleri deneyimlemeniz; hayatı yaşamanız ve keyif almanız için var!

Yeni nesil demleme teknikleri ile kahvenizi ister Hario V60 isterseniz Syphon, isterseniz eski bildiğimiz yöntemle demleterek içebilirsiniz!

Yeni nesil kahveyi Sir Winston Cafe’de keşfedilir.

Gücümüz Köklerimizden


Osmanlı Grup, 1940’lı yıllara kadar uzanan ticaret tarihçesi ile Alaşehir’den Türkiye’nin dört bir yanına uzanan yolculuğuna Kelepir Amca ile başlamıştır. Tek sermayesi olan dürüstlüğü, içtenliği ve işine olan saygısı ile Mehmet Enç, yolculuğuna Bakkaliye ile başlamış; hırdavat ve zahire işlerle 1980’li yıllara kadar hem ticari alanda büyümüş hem de arkasından gelen nesillere doğru iş yapma ahlakını aktarmıştır.

1980’lerden sonra ise değişen Türkiye yapısı ile birlikte ailenin ikinci neslinden Mustafa Enç toptan bakkaliye ürünleri dağıtımına başlayarak şirkete yeni bir soluk getirmiş ve 1990’lı yıllarda şirketi kurumsal bir yapıya kavuşturarak Kelepir Gıda Ltd. Şti.’nin adımlarını atmıştır.

Bugün, en büyük mirasımız olan dürüstlük, içtenlik ve samimiyet ile yolumuza dört alanda devam etmekteyiz. 20.000’e yakın müşteriye ulaşan hizmetlerimiz ve binlerce kişiye sağladığımız istihdam ile attığımız adımlarımızda güven ve saygıyı kendimize mihenk taşı olarak aldık ve geleceğe gidiyoruz.

Dört ana grubumuz altında yer alan Filo, Dağıtım, Lojistik ve Gıda ile çok farklı alanlarda tüketicilere ulaşırken, hiçbir zaman ödün vermediğimiz değerlerimizle gücümüzü köklerimizden alarak geleceğe gülümsüyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.