Sincerely Yoğurt bayilik veriyor 3

Sincerely Yoğurt bayilik veriyor

 

Biz sadece bir iş değiliz. Biz sağlıklı yaşam hakkında halkı eğitmenin bir kaynağıyız.
Biliyor musun?

Yoğurt’un her porsiyonunda şunlar bulunmaktadır:

100 kaloriden az
Sağlıklı Probiyotikler
Canlı ve Aktif Kültürler
Sevgili Yoğurt’ta PLUS, en mükemmel yemek yemeğinizi hazırlamak için kendi bölümlerini ve soslarınızı kontrol edebilirsiniz!

Sağlık bilincine sahip lezzetli bir tatlı seçin. Yağsız veya Yağsız lezzetlerden birini seçin ve nihayet donmuş yoğurt lezzetinden herhangi birini kaybetmeden 100 kaloriyi geçmeyen, suçsuz bir tatlı tadın!

Yoğurt size doğal, besleyici madde dolu donmuş tedavinizi özelleştirme özgürlüğünü verir! Şahane dondurulmuş yoğurt lezzet çeşitlerinden birini seçin ve sonra en sevdiğiniz toppingsleri ekleyin – seçim yapmak için 80’den fazla toppazemiz var!

Pek çok seçenek ile, tadını çıkarmanız için sayısız nefis kombinasyonunuz var.
Dondurulmuş yoğurdu, Hollywood tarzında olduğu şekilde yaşayın! Ve eğer böyle bir zevkten hoşlanmanın endişeleniyorsanız – olmasın – İşletim stratejimiz yüzünden en düşük fiyatlarla sunuyoruz.

Sincerely Yoğurt ve sağlıklı atıştırma bilincinin yayılması için topluma geri verme, lezzetli ve sağlıklı dondurulmuş  tutkular üzerine kurulmuştur. İlk günkü tadımızdan ve standartlarımızdan asla ödün vermedik vermeyeceğizde. Saygılarımla,  Sizi markayı keşfetmeye davet ediyoruz  neden piyasanın  bir adım önde olduğumuzu görünüz.

Neden Sincerely Yoğurt
Pittsburgh, PA’da bulunan kendi kendine hizmet eden dondurulmuş bir yoğurt zinciriyiz. Yoğurt, yüksek kaliteli dondurulmuş yoğurt, smoothies ve alerjen dostu içecekler sunmaktadır. Topluma odaklanma ve sağlık bilinçli beslenme alışkanlıklarına duyduğumuz bir tutku ile, çalışmalarında çok daha fazlası olan 16 lokasyona ulaştık. Genişledikçe temiz yeme ve iş yapma konusundaki tutkumuzu en yüksek etik standartlarla paylaşan franchise’lerle ortaklık kurmaya kararlıyız.

Yüksek standartlarımız ve detaylara verilen önem, bizi diğer dondurulmuş yoğurt mağazalarından farklı kılıyor.
Ürünlerimizin sağlığa olan faydalarına odaklanıyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için sürekli güncelliyoruz.

Dondurulmuş yoğurt her öğünde daha az kalori ve daha fazla besleyici ile dondurmaya altarnatif bir seçenek olmuştur. Dondurulmuş yoğurt dükkanlarında sunulan bir menü olan Tart aromalı veya donmuş yoğurt, dondurulmuş tedavi endüstrisini fırtına ile alıyor. Az miktarda şeker içeriği ve doğal olarak oluşan probiyotikler ile sağlığa olan ilgisi, daha az koruyucusu ve daha az şeker bulunan yiyecek arayan sağlık bilincine sahip bir Amerika ile kitle ilgisini çekiyor.

Dondurulmuş yoğurt ve güler yüzlü sanayi, 2009 durgunluğuna rağmen ABD genelinde yaygın bir şekilde büyümüştür.
Sanayi gelirleri yıllık% 5,8’lik bir artışla 2021 yılında 2,7 milyar dolara yükselmesi bekleniyor ve 700 milyon doları aşıyor!
Sağlık konusundaki bilinçli müşterilerin ve ebeveynlerin artan talebi, endüstriyi düşük maliyetli sağlıklı hoşgörüyle savunuyor.
Sağlık endişeleri, kendi kendine hizmet tarzı mağazaların büyümesine neden olmuştur, çünkü bireysel bazda porsiyon kontrolüne izin verirler. Ek olarak, müşteriler donmuş tedavilerini özelleştirebilir ve istedikleri sayıda sağlıklı ekmek eklemeyi seçebilirler.
Franchise Fırsatları
Yoğurt, Amerika’da genişleme ve uluslararası pazarlar seçme konumunda. Dondurulmuş yoğurt ve dondurulmuş içeceklere olan talep, tüketicilerin sağlıklı beslenme ve düşük kalorili tedavi seçeneklerini takip ettikçe büyümeye devam ediyor. Lezzetli düşük kalorili ve düşük yağlı seçenekler olduğunda neden vazgeçiyorsunuz?

Halen Türkiye ve diğer Uluslararası Pazarlarda tek ve çoklu mağaza bayilikleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Bayilik Desteği
Başarı elde etmek için elimizden gelen her şansı franchise’larımıza destek vermeye gayret ederiz. Saygılarla Yoğurt’ta hep yakın kalacağız. Pazarlama stratejileri, bir mağazada temel alınarak geliştirilir. Her bir yerde, her mağazanın toplulukla olan ilişkisini en üst düzeye çıkaran promosyonlar ve kampanyalar bulunur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.