Silk Home

İçindekiler

Silk Home Bayilik

Silk Home toptan ve perakende olarak 14 mağazası bulunan bir eşarp markası. Silk Home son 5 yılda hızlı büyüme ivmesi yakalamış ve eşarpları bir çok bayan tarafından tercih edilir hale gelmiş bir markadır. Silk Home mağazalarında eşarp ve şal ağırlıklı olarak satılmaktadır.

Silk Home eşarp mağazası açabildiğiniz gibi aynı zamanda mağazalarda corner olarakta bayilik alabiliyorsunuz. Silk home mağaza açmanın maliyeti dükkanın m2’sine göre değişmektedir.

Silk Home

Silk Home ilk 30 bayilikten isim hakkı bedeli almamaktadır.

  • En az mağaza yatırım tutarı 20-40 m2 arasında 150.000 TL.dir.
  • 40-100 m2 arası mağazalar ve daha büyük konseptler için başvuru formu doldurarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Nasıl para kazanıyor?

Silk Home mağazaları bayan kitleye hitap ediyor. Silk Home mağazaları içerisinde Silk Home eşarp ve şalları satılıyor. Bunun yanı sıra mağaza girişimciye Armine, Aker, Cacharel, İpekhan, U.S. Polo Assn, Pierre Cardin, W Collection, Sarar, Karaca gibi ürünlerin toplu alımı ve Silk Home mağazasının içinde satışına izin veriyor. Eşarp ve Şal ürünlerinde kar oranı yüzde 40 ile yüzde 100 arasında değişiyor.

Bir diğer gelir yöntemi ise bayiliğimizi alanlar ürünlerimizi internet üzerinden satmaya hak kazanıyorlar. Bu da mağazaya çift gelir elde etme hakkı tanıyor. Bugün sadece ufak mağazalarımız internet üzerinden rahatlıkla kira ve personel giderlerini çıkaracak kadar kazanabiliyorlar.

Silk Home markası olarak içinde bulunduğumuz eşarp ve şal sektöründe;
– Evrensel moda anlayışını kendi çizgisiyle birleştirmesi
– Sürekli yeni modellerle kendini yenileyen üretim anlayışı
– Müşteri isteklerindeki değişimleri tespit ederek, bu değişime cevap vermesi
– 1983’ten beri gelen sektör deneyimi
bu bakış açısıyla 34 yıllık geçmişi olan Altın Eşarp firması tarafından ortaya çıkan Silk Home markası kısa sürede eşarp ve şal modasını belirleyen bir noktaya gelmiştir.

Silk Home markamızı nihai tüketiciyle buluşmasını sağlamak isteyenler için toptan alımlar mağazalarımızdan yapılabileceği gibi online olarak da yapılabilmektedir.

Silk Home mağazası açmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Silk Home Franchise Danışmanı
Anıl Kaya
Tel : 0-533-439-65-05

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

1 YORUM

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.