Show Realty

Show Realty

Show Realty CRM Amerika’nın New York Eyaletinde 2001 yılında kurulmuş ve Kuzey Amerika’nın önShow Realtyemli yatırım firmaları arasında yerini almıştır.Show Realty ‘nin Türkiye master franchise haklarını alıp, 2013 yılında Türkiye pazarına giriş yapan firmamız, kapsamlı eğitim, teknoloji, yönetim, iş idaresi ve pazarlama gibi konularda gerek teknik altyapımız gerekse isabetli uzman incelemesi analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak amacındadır.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm ofislerimizin, ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çalışıyoruz.
Hayallerinizdeki hedeflere ulaşmanız adına, ortak çalışmalarla birlikte büyüyerek, sektördeki yerimizi belirlemek ve en iyiyi yakalamak güçlü bir aile olmak için sizleri bekliyoruz.

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.

Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.

Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak markamızın değerini yükseltmek.

Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Show Realty CRM Türkiye olarak misyonumuz, franchise sistemimiz ve verdiğimiz hizmetler ile sektörde eksikliği duyulan daha profesyonel ve eğitimli gayrimenkul danışmanlarının yetişmesini sağlamak, sektöre yeni istihdam ve işgücü temin etmektir.

1-Genç, Dinamik ve yıpranmamış bir marka.

2-Franchise geliştirme hizmetlerinden yararlanıyorsunuz.

Yeni açılacak franchise ofislerimiz,PR ,basın ilişkileri , sosyal medya ve tüm etkinliklerden yönetim desteği alırlar.

3-Doğru bir eğitim ile mesleğe hazırlık

Show Realty CRM eğitimlerinden geçen broker ve danışmanlar uluslararası sertifika alırlar.

•Show Realty Akademi de verilen 3 günlük başlangıç eğitiminden broker ve danışmanlar faydalanmaktadır.

•80 saatlik online eğitim ile uluslararası akreditasyona sahip sertifika verilmektedir.

•Boğaziçi Üniversitesi (Büyem) tarafından verilen eğitim ile ofis sahiplerine Yök onaylı sertifika verilmektedir.(Bu sertifika programı 10 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır.)

4-Kuruluşta Temsilcilerimize ücretsiz başlangıç seti

Show Realty CRM tüm görsel materyalleri ve evrakları temsilcilerine temin eder.

•Kiralık-satılık afişler (büyük ,küçük) •Kurumsal sözleşmeler •Kurumsal masa bayrak ve flamalar •Kurumsal e-mail adresleri •Kurumsal görseller •Kurumsal sözleşmeler • Kurumsal rozetler • Cam giydirme tasarım çalışmaları v.b Show Realty tarafından ücretsiz verilerek yeni açılacak olan ofislere yardımcı olunur.

5-En uygun Yatırım Koşulları Show Realty’de

•Franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve aylık reklam katılım payı sektördeki diğer firmalara göre çok daha uygundur.İlk 40 ofis arasında yer almanız bugün ve gelecekte size büyük ayrıcalıklar sağlayacaktır.

6-En ileri network teknoloji sistemli web sitesi

Show Realty ofislerine, veri tabanı merkeze bağlanmış CRM sistemli web sitesini ücretsiz veriyor.

Show Realty; Türkiyede ilk defa CRM (customer relationship manangment) profesyonel emlak programını showrealty.com.tr web sitesinin veri tabanında ücretsiz broker ve gayrimenkul danışmanlarının hizmetine sunmaktadır.

Gayrimenkul portföy yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetim programı broker ve emlak danışmanlarının isteklerine tamamen cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olup portföylerini profesyonelce yönetmelerine imkan sağlamaktadır.

7-Portföy havuzundan yararlanma

Tamamen profesyonel bir programla çalışan web sitemiz de bulunan portföy havuzundaki portföylerden ofisinizi açtığınız anda yararlanıyorsunuz.Ayrıca web sitesi yaptırmanız gerekmiyor.Show Realty portföy havuz sistemi sayesinde franchise ofisleri arasında portföy paylaşımı sağlanır.

8-Sınırsız kadro kurma seçeneği

Show Realty franchise ofisleri ,diledikleri sayıda gayrimenkul danışmanı çalıştırarak pazarlama konusunda kadrolarını genişletebilirler.Çalıştırdıkları kişiler için genel merkeze herhangi bir ödemede bulunmazlar.Genel merkez ofislere herzaman danışman bulunması konusunda profeyonel destek vermektedir.Show Realty ofislerinde görev alacak danışmanlara kişisel ve temel eğitimler verir.

9-Büyük projelere genel merkez desteği

Pazarlaması özel bilgi,birikim ve organizasyon gerektiren büyük ölçekli konut projeleri,plazalar,alışveriş merkezleri gibi yapıların pazarlanmasında özel projeler ofisi temsilcilerimizle birlikte çalışırlar.Genel Mekez temsilciliklerin nitelik ve büyüklükleri nedeni ile tek başına üstlenemeyecekleri projeleri organize ederek temsilciler ile ortak çalışma yürütür.

10-Hukuk danışmanlığı ve Hakem kurulu

•Show Realty CRM franchise ofislerini, karşılarına çıkan özellikli hukuki sorunları çözmek için Show Realty’nin gayrimenkule ilişkin hukuki konularda uzmanlaşmış avukatlarının danışmanlığından yararlanırlar.Ayrıca Show Realty hukukçularının hazırladığı tüm sözleşmeler Franchise ofislerinin kullanımına sunulur.

• Hakem kurulu olabilecek problemlerin çözümünde franchise ofislerine yardımcı olurlar.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.