Şehr-i Alâ Döner 4

Şehr-i Alâ Döner

Sehri Ala Doner , 2013 yılında açtığı ilk şubesini Manisa Salihliden yola çıkarak Türkiye nin hızlı gıda tüketiminde lezzeti ve kalitesi ile fark yaratan, helallik-sağlık ve hijyen standartlarına uygun olarak tüketime sunulması ile birlikte müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin öncüsü olmayı misyon edinmiştir.
Şehr-i Alâ Dönerin kendine ait özel üretim tesislerinde kırmızı etler ; uzmanlar tarafından gerekeli tüm tetkiklerin titizlikle yapılmasıyla hazır hale gelmektedir. Türk damak tadına hitap eden , kendine has tarifinin yani sıra, enfes sosu eşliğinde taze ve günlük olarak restoranlarımızda lezzet yolculuğuna çıkıyor ve Şehr-i Alâ şubelerinde halkla buluşuyor.
Eğitimli, güler yüzlü ve dinamik personeliyle Türkiye de %100 DANA etinden imâl edilen dönerleri ile yeni bir çığır açan Şehr-i Alâ, kazandıran Françhise sistemi ile her geçen gün büyümeye lezzeti ile damaklarda ve hafızalarda yer edinmeye devam edecektir…
Hazırlanan döner daha önceden yanmış olan döner ocağı ateşinin karşısında 10–15 cm. mesafede yanan ateşin önüne konulur. Döner bu ateşte yavaş-yavaş pişer, piştikten sonra bıçakla yukarıdan aşağıya doğru ince bir şekilde kesilir. Böylece döner servis için hazır hale gelmiş olur.

Şehr-i Ala İskender’in en önemli farkı eti.
Sosu, özenle seçilmiş domateslerden hazırlanıyor.
Yoğurdun tadı damaklarınızı şenlendirirken.
Bu lezzetin üstüne bir de halis tereyağını ekledik mi,
işte karşınızda Türkiye’nin iskenderi;
Şehr-i Ala İskender.

Gücümüz Köklerimizden Sehri Ala Doner


Osmanlı Grup, 1940’lı yıllara kadar uzanan ticaret tarihçesi ile Alaşehir’den Türkiye’nin dört bir yanına uzanan yolculuğuna Kelepir Amca ile başlamıştır. Tek sermayesi olan dürüstlüğü, içtenliği ve işine olan saygısı ile Mehmet Enç, yolculuğuna Bakkaliye ile başlamış; hırdavat ve zahire işlerle 1980’li yıllara kadar hem ticari alanda büyümüş hem de arkasından gelen nesillere doğru iş yapma ahlakını aktarmıştır.

1980’lerden sonra ise değişen Türkiye yapısı ile birlikte ailenin ikinci neslinden Mustafa Enç toptan bakkaliye ürünleri dağıtımına başlayarak şirkete yeni bir soluk getirmiş ve 1990’lı yıllarda şirketi kurumsal bir yapıya kavuşturarak Kelepir Gıda Ltd. Şti.’nin adımlarını atmıştır.

Bugün, en büyük mirasımız olan dürüstlük, içtenlik ve samimiyet ile yolumuza dört alanda devam etmekteyiz. 20.000’e yakın müşteriye ulaşan hizmetlerimiz ve binlerce kişiye sağladığımız istihdam ile attığımız adımlarımızda güven ve saygıyı kendimize mihenk taşı olarak aldık ve geleceğe gidiyoruz.

Dört ana grubumuz altında yer alan Filo, Dağıtım, Lojistik ve Gıda ile çok farklı alanlarda tüketicilere ulaşırken, hiçbir zaman ödün vermediğimiz değerlerimizle gücümüzü köklerimizden alarak geleceğe gülümsüyoruz.

Değerlerimiz Sehri Ala Doner


Değerlerimiz, varolma amacımızı gerçekleştirmede davranışlarımıza yön vermekte ve bunu gerçekleştirebileceğimiz ortamı sunmaktadır.

2006 yılında Osmanlı Dağıtım kurulur. Şirket; İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Balıkesir illerinde 20.000 yakın müşteriye ulaşır. Şirket organizasyon yapısını optimize eder. Osmanlı Gıda, Osmanlı Lojistik, Osmanlı Filo kurulur.

Tutkumuz, aşağıdaki değerlere en üst seviyede sahip olmaktır:

– İşimizin ve özel hayatlarımızın her alanında, dürüstlük,
– Herkese saygı duymak
– Esneklik, hızlı çözüm oluşturma ve kararlılık
– Sorumluluk, daha iyi sonuçlar ve bilinirlik
– Toplumumuzun, bizim ve iş arkadaşlarımızın ailelerinin hayat kalitesini arttırmak için toplumsal liderlik ve destek

Hayata Keyif, Keyfe Lezzet katmak için! Sehri Ala Doner


Osmanlı Grup, özünde yer alan gıda yatırımlarına 2000’li yıllarda tekrar geri dönüş yaparak, farklı bir bakış açısı ve yön ile birlikte ilerlemeye karar vermiştir. Dünya’daki tüketici eğilimlerinin farklılaşması ile birlikte her geçen gün dışarıda yeme içme sektörünün gelişmesini bir fırsat sayarak bu alanda yatırımlarını geliştirmiştir.

Geliştirdiği ve yarattığı markalarla birlikte bu alandaki yatırım sayısını her geçen gün arttıran Osmanlı Gıda, rekabet gücünü ve yeteneklerini sürekli geliştirerek ilerlemektedir.

Hayata keyif ve keyfe lezzet katmak için farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere, her damak tadına ve her ihtiyaca göre markalar yaratmak vizyonu ile çıktığımız yolda; bugün itibari ile 100’den fazla çalışanı ile birçok lokasyonda müşterilerine hizmet etmektedir. Bünyemiz altında bulunan restoranlarda Türk ve dünya mutfaklarından özenle seçilen menüleri en yüksek standartlarda sunarken, yeni konsept ve markaları da tüketicileri ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

Tüm tüketicilerin hayatında yer edecek farklı yatırım yaklaşımlarıyla Osmanlı Gıda, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla, gösterdiği büyüme temposuyla büyüme hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Bu hedefe doğru ilerleyen yolda franchise anlaşmaları ve ailesine kattığı tüm dostları ile birlikte daha emin adımlarla ilerlemektedir.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.