Schlotzsky’s

exterior-front-3

 

1971 yılında Texas’ın başkenti Austin eşi benzeri görülmemiş tek bir sandviçin ev sahipliğini yaptı. Menü az ve özdü: Kaliteli etlerin, peynirlerin benzersiz kombinasyonu ve marine edilmiş siyah zeytin, sebzeler,soslar ile Schlotzsky’s ‘in ekşi hamur ekmeğinde sıcak servis edilerek oluşturulan lezzetli bir sandviç.Bu mütevazi başlangıç noktası ‘The Original® ‘ kısa sürede tutkulu müşteri kitlelerini yarattı.

Şimdi 40 yıla yaklaşırken Schlotzsky’s ABD de 35 eyalette ve 6 ülkede bulunan ve aranan uluslar arası franchise kafe-restoran zinciridir. 1997 yılı itibarıyla Schlotzsky’s master lisans anlaşması çerçevesinde KBO gıda turizm sanayi ve ticaret limited şirketi tarafından Türkiye’ de faaliyet göstermektedir.

Biz büyürken, müşterilerimizin zevkleride genişledi ve tabii ki menümüzde.’The Original®’ sandviç hala Schlotzsky’s ‘in ana ürünü ama günlük pişirilen taze ekmeklerle hazırlanan nefis sandviçler,özellikli pizzalar,fırınlanmış wrap,taze salatalar,çorbalar, frappeler, cheesecake çeşitleri, gurme çaylar, arabica yoğun kahveler ve daha fazlası!
ve çok daha  fazlası……… restoranlarımızda günlük hazırlanıyor.

Sürekli geliştik ve yüzlerce franchise restoranda, lezzetlerimizi hep köklerimize sağdık kalarak koruduk. Schlotzsky’s her zaman en kaliteli malzemeleri kullanarak dünyanın en iyi sandviçlerini hazırlar.
Bir kahve içmek, bir The Original® veya wrap yemek için bizi ziyaret edin, karşılaştıklarınız sizi şaşırtacak.

Kendinizi aç hissetmiyorsanız….bizim New-York usulu Cheesecake ve yoğun arabica kahvelerimizi deneyin.

Schlotzsky’s 1971 ‘ de kurulmuş ve hızlı servis kafe-restoran kategorisine öncülük yapmaktadır, müşterilerine davetkar bir atmosfer, gün boyunca satın alınabilir lezzetli ürünler sunarak tüm dünyada müşterilerini tutkulu fanatiklere dönüştürebilen bir kafe -restoran zinciridir.

Bizim lezzetli ve benzersiz ürünlerimiz, heyecan verici modern mimarimiz, yüksek franchise desteğimiz ve kendini markaya adamış iş sahiplerimiz Schlotzsky’s franchise sistemini büyük iş fırsatlarına dönüştürü

Tüm dünyada 1750 restoran-kafe franchise olan Focus Brands in markalarından biri olan Schlotzsky’s ‘ in 35 eyalet ve 6 ülkede 350 den fazla kafe-restoranı ile hızlı ve emin bir büyümeyi öngörmektedir. Schlotzsky’s franchise ailesine katılmak sizlere heyecan verici bir geleceğin kapılarını açar.

Biz Schlotzsky’s de hergün iş sahiplerimizi ve müşterilerimizi nasıl fanatikleştirebileceğimize odaklanırız.

Schlotzsky’s …………… Komik İsim, Ciddi Fırsatlar !

Schlotzsky’s® lezzetli menüsü ve inceliklerle dolu ambiyansı ile size yeni bir iş olanağı sağlıyor

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1971
Çalışan Sayısı 200
Mağaza Sayısı 09
Franchise İsim Hakkı Bedeli 25.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 100.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 250.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]