Saray Halı Bayilik

Saray Halı Bayilik Bilgileri

Saray Halı ülkemizin en büyük halı üreticilerinden birisidir. Türkiye geneli 1000’in üzerinde satış noktasına sahip olan Saray halı ayrıca alışveriş merkezlerinde de bayilik vermektedir. Saray halı mağazası açmak için gerekli bilgileri genel merkezden alabilirsiniz.

Halı mağazası açmak isteyen girişimcilere Saray Halı hem mağaza şeklinde bayilik vermektedir, hem de mağaza içinde Saray Halı satma yetkisi vermektedir. Saray halı ayrıca dünyanın bir çok ülkesinde de satılmaktadır.

Türkiye’nin lider makine halısı üreticisi Saray Halı’nın temeli 1972 yılında atılmıştır. Saray Halı; gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar sonucunda üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği, ihracatı ve teknolojik üstünlükleriyle bugün makine halısı sektörünün en güçlü ve lider kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır.

Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenip, sektöründe lider konumunu sürdüren Saray Halı 50’yi aşkın dünya ülkesine de ihracat yapmaktadır.

Saray Halı; kaliteyi, dekoratif tasarım incelikleri ile bütünleştiren halıları üretmeyi, kalite, ihracat ve istihdam alanındaki katkılarını geliştirmeyi ve güçlü bir firma olarak kalmayı hedeflemiştir.

Saray Halı Anonim Şirketi, 1000’in üzerinde satış bayisi ile Türkiye’nin en büyük makine halısı üreticisidir.

GENEL MERKEZ
Atatürk Mah. Vedat Günyol Cad. No:13 34750 Ataşehir

Tel : +90 (216) 57310 50
Fax: +90 (216) 572 94 42
Email: info@sarayhali.com.tr

SARAY HALI A.Ş FABRİKA
Necati Kurmel Bulvarı No:53 38401 DEVELİ / KAYSERİ

Tel : +90 (352) 621 71 00 fabrika@sarayhali.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.