Şampiyon Kokoreç

Franchise Şartlarımız.

Bir dağıtım ve pazarlama sistemi olan Franchising, iki taraf arasında süreklilik gösteren ve ticari ilişkiye dayanan bir anlaşmadır. Franchising, bir işletme sistemi çerçevesinde yapılan satış etkinliklerinde denenmiş, kendini ispat etmiş bir markanın desteği ve güvencesi altında iş yapan, birbirinin kopyası firmaların mal ve hizmet dağılımına yönelik olarak belli bir bedel karşılığında söz konusu marka ve sistemin sahibi olan firma ile girmiş oldukları bağımsız bir ticari ilişki türüdür. AB ülkeleri ile rekabette franchising anlaşmasına ihtiyaç duyabileceğimiz düşünülerek bu konuda kitapçığımıza alınmıştır.

Francihe şartlarımız içinde bayi adayının karşılayacağı isim hakkı ile tadilat,dekarasyon ve malzemeler    ( mutfak ekipmanları,havalandırma sistemi ve tabela ) yer almaktadır.

Firmamız franchise şartlarını cadde konsepti ve AVM.konsepti olarak iki aşamada değerlendirmektedir.

Cadde konseptinde aranan başlıca şartlar:
Ana cadde üzerinde ve merkezi bir konumda olması,kullanım alanı 100 m2 ve 150 m2 arasında olması,tutulacak mekanın baca ve havalandırma sorunu olmaması imar iskan problemi olmaması ve yapılacak olan kira kontratının en az 5 yıllık olması gerekmektedir.

AVM.konseptinde aranan başlıca şartlar:
AVM.nin içinde açılacak olan mağazanın m2 alanı 25 m2 ile 40 m2 arasında olması öngörülmektedir.AVM.nin m2 üzerinden kira almasından dolayı 40 m2 üzerinde bir mağazayı bayi adayımıza tercih etmemekteyiz.

Bayi bu belirtilen şartları ve çalışmaları kendi karşılayamaz ve yapamaz.açılacak olan mağazanın çalışmaları firmanın yetkisinde  belirlenen  ekipler tarafından gerçekleştirilecektir.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1962
Çalışan Sayısı 100
Mağaza Sayısı 25
Franchise İsim Hakkı Bedeli 45.000,00 EUR
Dekorasyon Maliyeti 30.000,00 EUR
Yatırım Maliyeti 75.000,00 EUR

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.