Saman Nargile Bayilik Bilgileri

Saman Nargile Bayilik

Saman Nargile 4 bayisi bulunan İzmir merkezli bir firma. Saman Nargile lüks konsepti bulunana ve Nargile’nin yanı sıra içecek ve yiyecekler oluşan bir menüye sahip. Marka 120 bin lira isim hakkı bedeli talep ediyor ve ortalama yatırım tutarı 500-1.000.000 TL arasında tutuyor.

Saman Nargile bayilik alan girişimcilere reklam desteği, pazarlama desteği, lokasyon desteği ve bölge koruması gibi konularda destek veriyor.

Saman Nargile Hakkında

Firmamız 2015 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Konseptimizde kendi hazırladığımız özel karışım nargile çeşitleri, profesyonel araştırmalar sonucu ortaya çıkan dünya mutfağı ve sıcak – soğuk içecek servisi yer almaktadır.

Menümüz 30’a yakın özel nargile çeşidi, özen ile hazırlanmış spesiyal yemek menüsü ve 100’ün üzerinde kahveli veya kahvesiz, sıcak – soğuk içecek seçeneği ile misafirlerimizin talebini rahatlıkla karşılamaktadır.

Kısa sürede uzun bir yol kat eden SAMAN ismi İzmir’de başlayan yolculuğuna Türkiye’nin farklı lokasyonlarında yer alan ve alacak olan şubeleri ile yenilikçi anlayışını yaymaya devam edecektir.

Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sk. K:7 D:75 Bayraklı İzmir Lider Centrio
info@saman.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.