Sack No:25 Franchise Bilgileri

Sack No:25 Bayilik Veriyor

Sack No:25 İzmir merkezli bayilik veren bir kahve zinciri. Firma farklı konsepti, ürünlerinin lezzeti ve her noktasında dikkat ettiği kalite standardıyla yol sonuna kadar İzmir genelinde 5 şubeye ulaşmayı ve ailesini her geçen zaman daha da geliştirmeyi planlamaktadır.

Sack 25 yatırımcısına güvenilir, kazandıran ve konseptiyle fark yaratan butik kahve hizmetini vermektedir. Hizmet vermeye başladığı 2017 yılından itibaren yıl sonuna kadar %130 büyüme hedefi belirlemiştir.

Sack 25 yaptığı ve planladığı stratejik yatırımlarıyla marka değerini her geçen gün arttırmaktadır. Yatırımcısına lokasyon seçimi, mimari projelendirme, personel eğitimi, sosyal medya desteği de vererek anahtar teslim karlı ve yüksek cirolu bir yatırım imkanı sunar.

Sack No:25, farklı konsepti, ürünlerinin lezzeti ve her noktasında dikkat ettiği kalite standardıyla İzmir genelinde 3 şubeye ulaşma hedefini bulunmaktadır.

Adres : Atatürk Caddesi, No 330/A Alsancak, Konak, İzmir
Telefon : +90 232 464 04 96

Sack No:25 Hakkında

Campell Signac (1687 – 1732)
16. yüzyılın din savaşları ve 1648 ayaklanmalarından sonra XIV. Louis (1638 – 1715) ‘in tahta çıkması ile saldırgan ve yayılmacı bir politikayla kıtalar arası ticaretin merkezi haline gelen Fransa’da Prisca isimli ticari geminin kaptanıdır.
Bu günkü adıyla Marsilya Vieux Port (Eski Liman) ‘da kiremit atölyesi işleten bir ailenin en küçük oğlu olarak büyüyen Campell Signac, bulunduğu bölgenin de cezbediciliği ile denizciliğe merak salmış ve babasının da desteği ile dönemin başarılı kaptanı Gustave Adolphe’in mürettebatına katılmıştır.

XIV. Louis’ in kurduğu sömürge imparatorluğu döneminde orduda 2. kaptan olarak birçok başarıya imza atan Campell Signac 1. kaptanlığa kadar yükselmiş ve Fransız monarşisinin sert tutumuna daha fazla hizmet etmek istemeyerek ordudan ayrılmıştır.

Ordudan ayrıldıktan sonra Presca isimli 17 metrelik karavela ile ticari hayatına başlamıştır. Kıtalar arası çeşitli ürünlerin ticaretini yapan Signac, 1732 yılında Atlantik açıklarında yakalandığı fırtınada Presca’nın batmasıyla tüm mürettabatını ve hayatını kaybetmiştir.

Kaptan Signac’ın yaptığı son seferin rotası ve amacı tam olarak bilinmemekle birlikte 25. çuvalın peşinden gittiği yönünde rivayetler vardır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.