RUMMANİ BAYİLİK VERİYOR 1

RUMMANİ BAYİLİK VERİYOR

 

 

 

HAKKIMIZDA
Rummani Markası yeme içme sektöründe 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren , İşadamı Fettah Erdem tarafından kurulan ve bugün Türkiye’de 6 farklı şehirde 8’den fazla noktasıyla Tavuk Restoran hizmeti vermektedir.
Ülkemizde yeme içme sektöründe hizmetleri güvenilir bir kurum çatısı oluşturarak Türk insanının damak tadına uygun gerçek Antakya Döneri ve bunun yanında tabak yemekleri ile sadece tavuk ürünleri satışı yapılan bir tavuk restoran zinciridir. Markalaşma süreci sonunda altyapı çalışmalarını tamamlamış olan Rummani , kısa süre içinde Antakya’dan başlayarak Türkiye’ye daha sonra Dünya’ya yayılma hedefi koydu.
Hızlı büyüme hedefi ile Antakya’dan yola çıkarak ,Türkiye’nin sektördeki lider marka temellerini atarak Türkiye’nin İlk Milli Tavuk Restaurant Zinciri olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.
Türkiye’de ilk olup kendisine has Tavuk eti menüleri yöresel damak tadıyla buluşturup gerçek lezzeti müşterilere hijyenik ortamda sunan Rummani, güven vermeye devam ederek bu lezzeti Dünya’ya taşımak en büyük hedefimizdir. Bu doğrultuda da 2018 yılı sonunda 50 şube açmayı hedefliyoruz.
Müşterilerimizin geleneksel olan Antakya Tavuk Döneri’ni ve tavuk yemeklerini standart kalite, uygun fiyat ile Rummani gerçek Tavuk lezzetine kolayca ulaşmalarını sağlamak. Türkiye’de Tavuk Döneri ve tavuk yemeklerinin markası olmak, bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla yola çıktık.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler :
Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, mesai zamanını Rummani’ye harcayabilecek konumda olmak, Rummani için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.
Ayrıca Türkiye’nin her bölgesine ve insan sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerdeki cadde ve Alışveriş Merkezlerinde aşağıdaki fiziki yapı bilgilerine bağlı alacak şekilde bayilik süreci gerçekleştirilecektir.
Self Servis Restoran : 40 – 80 m2
Alakart Restoran: 140 – 300 m2

Franchise Verme Süreci :
Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Rummani tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Rummani tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Rummani operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır

FRANCHISING HİZMETLERİMİZ

• FİZİLİBİTE ÇALIŞMASI
• MİMARİ PROJE UYGULAMASI
• REKLAM
• PAZARLAMA
• KAMPANYA YÖNLENDİRMELERİ
• İSTATİSTİKİ VERİLER
• LOJİSTİK
• SATIN ALMA
• İNSAN KAYNAKLARI
• EĞİTİM
• OPERASYON
• KALİTE KONTROL
İSİM HAKKI BEDELİ 20.000$
FİRMAMIZIN ANAHTAR TESLİM KURULUM MALİYETİ  100.000$

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.