Rumeli Çikolatacısı Bayilik Veriyor

Rumeli Çikolatacısı Bayilik Bilgileri

Rumeli Çikolatacısı 2018/2019 yılında 30 şubeye çıkmayı hedefliyor. Rumeli Çikolatacısı dünyanın en değerli misafirlerine daha çok noktada hizmet verebilmek için, franchising yöntemiyle şube sayısını çoğaltmaya karar verdi.

Rumeli Çikolatacısının şube sayısı 4 bunların 3 tanesi ise bayisi. Kardan pay almayan firma İstanbul merkezli ve ortalama yatırım tutarı ise 200 bin lirayı bulabiliyor. Girişimcilere pazarlama ve personel eğitimi veren firma çikolata ürünleri üzerine odaklanmış bir markadır.

Rumeli Çikolatacısı Hakkında;

Yolculuğumuz, 2014 yılında modada, küçük bir çikolata dükkanıyla başladı.

Siz çikolataseverlerin yoğun ilgisi ve talebi sayesinde kısa sürede bir çok yerde daha hizmet vermeye başladık ve size ulaşabileceğimiz en güzel lokasyonlarda bulunmaya çalıştık.

Çikolatalarımızdan kahvelerimize, pancakelerimizden pastalarımıza kadar bir çok ürünümüzle; tek amacımız, mutlulukla hatırlayacağınız bir deneyim yaşatmak.

Her gün, sizi mutlu edebilmek adına nasıl bir farklılık yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bu farklılıkları kültürümüz ve geleneklerimizle harmanlıyor ve beğenilerinize sunuyoruz.

Hizmet yalnızca servis yapmak değildir. Bunu biliyoruz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için garsonlarımızı sürekli eğitiyor ve kültürümüzün başlıca unsurlarından olan misafirperverliğimizi, dünyanın en değerli misafirlerine, Rumeli Çikolatacısı misafirlerine adıyoruz.

Rumeli Çikolatacısı Bayilik iletişim Bilgileri

Adres: Besimpaşa Sokak İlhan Kardeşler İş Merkezi No:4/3 Atalar/Kartal/İSTANBUL
Telefon: (0216) 321 45 55

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.