RULOMATİK

RULOMATİK

RULOMATİK Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip ilk tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi üreticisi Rulomatik, bugün 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde yurt içi ve yurt dışı tüm yaşam alanları için tek kullanımlık ürün ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makine (Otomat) çözümleri üretiyor.

ÜRÜNLER
Hayatımızı kolaylaştıran çözümlerimizin malzeme, işçilik ve üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeyi sürdürüyoruz. Üretimini yaptığımız bütün ürünlerde 18 yaş ile 65 yaş arasına hitap ediyoruz. Hayatın dinamizmini takip ederek ihtiyaç duyduğunuz yeni ürünlerle ürün protföyümüzü çeşitlendiriyoruz.

SATIŞ AĞI
Günümüzde Türkiye’de 27 Bölge ile 49 bayimiz bayimizden oluşan yaygın satış ağımızla, Rulomatik ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktayız. Yurt dışı ülke distribütörlük ağımızı kurmak için hazırlıklarımız tamamlanmış olup dünya’nın dört bir yanına dağılmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

AR-GE & Teknoloji
Tükketicinin hayatını pratikleştirmek için araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. 2011’de 800 m2’lik kapalı alanda kurduğumuz Rulomatik Ar-Ge Merkezi’nde, üretimini yaptığımız kullan-at ürünlerin ve tek kullanımlık ürünlerin otomatik satışını yapan makinelerimizin, Rulomatik’i Rulomatik yapan her öğenin kalitesini artırmak için çalışıyoruz. TÜBİTAK destekli Ar-Ge projelerimizle sınırlarımızı aşmaya devam ediyoruz.

MEMNUNİYET YÖNETİMİ
Rulomatik Bilgi Yönetimi Departmanı satış öncesi ve sonrası hizmetlerle sadece ürün değil, katma değerli hizmetler de sunuyor. Ürün gamımızla cevap veremediğimiz tüketici istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel ürünleri geliştirirken tüketiciyi dikkatle dinliyor, pratik çözümler üretimini yaparak bayilik ağı üzerinden tüketici ile buluşturuyoruz.

KALİTE KONTROL/MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Tüm ürünlerde verdiğimiz minimum 2 Yıl Garanti’nin gereğini yerine getirirken, her bir parçanın kalite ve dayanıklılığını Avrupa Standartları’ndaki Rulomatik Test Laboratuvarı’nda ölçerek belgeliyoruz.10 yıl süre ile yedek parça temin garantisi veriyoruz. Detaycı kalite kontrol ve satış sonrası destek hizmetlerimizle müşteri memnuniyetinde mükemmeliyetçilikten ödün vermiyoruz.

ÜRETİM GÜCÜ
Üretim ve Ar-Ge gücümüzü mensubu olduğumuz Anadolu Bilişim Şirketler Grubu’nun ups, tekstil hidrolik sektöründe edindiği tecrübelerle besliyoruz. Kurulduğundan bu yana otomasyon ve inovasyona yatırım yapan bir şirket olarak, 2015’de dünyanın kısıtlı kaynaklarını daha az tüketmek amacıyla yalın üretim yaklaşımını benimsedik. Malzemenin kalitesini artırdıkça kütlesini azalttık, %12 oranında israfı ortadan kaldırdık. İş güvenliği konusunda hiç risk almadan tüm kuralları harfi harfine uyguluyoruz, çünkü çalışanlarımızın sağlık ve refahını önemsiyoruz. İstikrarlı bir işveren olarak, sıcak bir çalışma ortamında hiyerarşiye değil, karşılıklı saygıya önem veriyoruz.Şirket içi eleştiri ve gelişim programlarımızla mükemmelliğe yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

RULOMATİK ÜRÜNLERİ
Rulomatik Araba/Taşıt kurulama havlu otomatı akaryakıt istasyonlarında, benzinlikler de, Self Servis yıkama istasyonlarında bulunan 1 TL karşılığı köpüklü yıkama ve 1 TL karşılığı basınçlı su kullanarak durulama noktalarına veya ücretsiz Araç/Taşıt yıkama noktalarına kurularak araç/taşıt sahipleri otomatik satış makinemize atacağı 1(bir) lira karşılığında Tek Kullanımlık Mikro Fiber Araba kurulama havlusu edinmelerini ve araçlarını kurulamalarını sağlayacaktır.

Rulomatik Seccade otomatı camilerde önüne geçilemeyen halıların kirliliği, kalabalık zamanlarda yer bulamama veya toplumu derinden ilgilendiren toplu kullanım alanlarında yaygınlaşması çok daha kolay olan ve önlem almaya iten virüslerin (Örn.:Ebola Virüsü) ibadetini yerine getirmek için kolaylık sağlayan Tek kullanımlık su geçirmeyen rulomatik seccade otomatları ibadet noktalarına kurularak bireylerin otomata atacağı 1(bir) lira karşılığında su geçirmez rulomatik tek kullanımlık seccade ürününü temin edinmelerinin sağlanmasıdır.

Rulomatik Üçlü Abdest Havlusu otomatı camilerde, medreselerde, türbe ziyaretlerinde, ibadet alanlarını abdest alma noktalarına kurularak bireylerin otomata atacağı 1(bir) lira karşılığında Tek kullanımlık üçlü abdest kurulanma havlusu ürününü temin edinmelerinin sağlanmasıdır.

Rulomatik Eşarp/Başörtüsü otomatı bölgenizdeki mevcut bulunan tarihi eser değeri bulunan dini lokasyonlara, camilere, mescitlere, dini lokasyonlara, ziyaret alanlarına vb. yerlere kurulacak rulomatik tek kullanımlık eşarpver otomatı ile 1 (bir) lira karşılığında bayan ziyaretçilerin ihtiyaç duyduğu tek kullanımlık eşarp ürününü temin edinmelerinin sağlanmasıdır.

Rulomatik Çorap otomatik satış makinesi bireylerin ayakkabılarını çıkararak giriş yaptığı kullanım alanları olan mekanlara, ibadet alanlarına, ziyaret yerlerine vb. bireylerin otomatik satış makinesine ile 1 TL (bir türk lirası) karşılığında tek çift bay/bayan için çorap temini edilmesidir.

BAYİLİK ŞARTLARIMIZ

Bayi adayının adına veya aile bireylerinin birisinin adına vergi levhası / şirket ortağı ise ortaklığı gösterir belge istenmektedir. Vergi mükellefi belgesi bayilik alındıktan sonra da alınılması kabul edilmektedir.
Bayi adayının ticari ve şahsi hayatında yüz kızartıcı herhangi bir şuç’tan hüküm giymemiş olması gerekmektedir.
Talep edilen bölge bayiliği ile ilgili firmamızın belirlediği asgari düzeyde belirlenen satış otomatı makinesi ve tek kullanımlık ürünlerin alınmasıdır.
Firmamızın olumlu görmesi sonrası bölge bayiliği verilmektedir.

franchise veren firmalar,bayilik veren firmalar,franchise,bayilik

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.