ROYAL PLATINUM

ROYAL PLATINUM

2015 yılında kurulan Royal Platinum Parfüm, kozmetik sektöründe hizmet vermektedir. En uygun fiyata en yüksek kaliteyi müşterileriyle buluşturma hedefi ile yola çıkan Royal Platinum Parfüm, aynı zamanda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yurtiçi başta olmak üzere yurtdışı çalışmaları ile daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Farkı ve kaliteyi ön planda tuttuğumuz tüm ürün çeşitliliğimizi size sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sektörde her zaman lider olmayı kaliteyi bir adım daha yukarı çıkararak kendine hedef edinmiş genç, dinamik ve yaratıcı personellerimiz ile sadece yurtiçi değil yurtdışında da bayrağı en önde taşıyan firma olmak en önemli misyonumuzdur.

Sektörde esans oranı en yüksek 300’den fazla ürün çeşidimizle ve kaliteli hizmet anlayışımızla hedefimize ilerlerken siz de ROYAL PLATINUM PARFÜM ailesine katılmak isterseniz şartlarımız şu şekildedir;

1. Bayilik istenen il ya da bölge için merkezi kabul edilen bir noktada, yaya trafiğinin yoğun olduğu bir cadde üzerinde veya AVM’lerde bayilik vermeyi uygun görmekteyiz.

2. Mağaza dizaynımız için ürünlerle uyumlu, kolay kullanıma elverişli, modern, şık ve dayanıklı dekorasyon geliştirdik. Konseptimiz bize özel olup mimarımız zemin, tavan, duvar, elektrik, mobilya ve aksesuara kadar tamamlanmış şekilde size hizmet sunmaktadır. Ortalama 20 m2 bir mağaza için her şey dahil fiyat ortalama 25.000 TL – 35.000 TL‘dir. Mimarlık hizmeti talep edilmez ve dekorasyon tarafınızca yaptırılırsa da konseptimize bağlı kalınmasını talep ediyoruz.

3. Ürün çeşitlerimizi tüketici ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda belirliyor ve sizlere 2 ayrı kalitede ürün sunuyoruz. 1. kalite ürünümüz olan ROYAL, esans oranı piyasadaki en yüksek ürün olup kalıcılığı ile talep görmektedir. 2. Kalite ürünümüz WONDER ise rekabet ürünü olup uygun fiyatıyla talep görmektedir.

4. Tüm hizmetlerin yanı sıra size ​yüksek kar marjı sunuyoruz.

5. Fizibilite çalışmalarımız sonrasında bayiliğin uygun bulunması durumunda sizlere 1 hafta sürecek olan personel eğitimi, proje eğitimi ve pazarlama eğitimi hizmeti sunuyoruz.

TANIŞMA
İnternet sitemizi inceleyin, ürünlerimizi deneyin, bizi kıyaslayın, çevrenizdekilere bizi sorun.

ADAY PROFİLİ
Telefon ya da internet üzerinden bize ulaşın, tanışma formu talep edin. Bize vereceğiniz bilgiler değerlendirildikten sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. (Bize sağlayacağınız hiçbir bilgi isteğiniz dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.)

ÖDEVLER
Gümrük mevzuatları, kozmetik sektörü, perakendecilik, nakliye yolları ile ilgili bilgilerinizi tazeleyin.

DÜKKAN KEŞFİ
İlk satış noktanız için en iyi yeri tespit edin ve bize tanıtın.

DEKLARASYON
Satış yapacağınız yerin tapu veya kira kontratını ve şirket bilgilerinizi bize deklare edin.

SON DEĞERLENDİRME
Royal Platinum Sistemi için kullanıcı adı ve şifreniz oluşturulacak. Anlaşmada karşılıklı olarak haklar saklı kalıp korunacaktır. Kendinizi güvende ve rahat hissetmek için yasal bir danışmandan destek almanızı tavsiye ederiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.