Rossmann Bayilik ve Emlak Bilgileri

Rossmann Bayilik

Rosmmann Türkiye’de 100’ün üzerinde mağazası bulunan kişisel bakım marketlerinden birisi. Rossmann Bayilik ve franchise vermediğini mail ile bildirmiştir. Mailde gelen açıklama ise şu şekildedir.

Rosmann Bayilik Açıklaması

“Rossmann Türkiye olarak en büyük hedefimiz mevcut 100’ün üzerindeki mağaza sayımızla müşterilerimize ulaşılabilir olmaktır. Kurulduğu tarihten bugüne kadar olan süre zarfında Rossmann gerek yurtdışında gerekse yurtiçinde şirket stratejisi olarak her daim mağazalarını kendi bünyesinde açarak büyümeye devam etmiştir. Bu bağlamda ne yazık ki bayilik / franchising talebinize şu an olumlu bir yanıt veremiyoruz.”

Rosmmann ülkemizde 40 kadar markanın 3000’in üzerinde ürününü satışa sunmaktadır. Avrupa ülkelerinde 4000’e yaklaşan mağaza sayısı ile firma kişisel bakım pazarında uygun fiyatlı ürünleri sunmayı ilke edinmiştir.

Rossmann Emlak Kiralama Bilgileri

Rossmann markasına Emlak Kiralamak isteyenler ise firmanın Emlak departmanı ile irtibata geçebilirler. Kurumsal markaların bulunduğu yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde zemin katta minimum 250 m2 maksimum 500 m2 aralığında imar iskan (yapı kullanım izin belgesi) mevcut kiralamaya uygun mağazalarınızı Rosmann’a kiralayabilirsiniz.

Emlak Geliştirme Departmanı İletişim Bilgileri;
expansion@rossmann.com.tr
EGS Business Park B2 Blok Kat: 14
Havalimanı Kavşağı Yeşilköy – İstanbul / TÜRKİYE
Tel : +90 212 465 64 63 pbx

Kişisel Bakım marketleri ile iş kurmak isteyen firmalara ise Winkelen firması bayilik vermektedir. Konu ile ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Winkelen Bayilik

Kişisel bakım pazarı ile ilgili bilgiler

  • Kişisel Bakım segmentindeki gelir 2018 yılında 109.670 milyon ABD Doları tutarındadır.
  • Gelirin, yıllık% 20’lik bir büyüme oranı (CAGR 2018-2022) göstermesi ve bunun 2022 yılına kadar 156.027 milyon dolarlık bir pazar hacmine yol açması bekleniyor.
  • Kullanıcı penetrasyonu 2018’de% 20,6’dır ve 2022’ye kadar% 26.6’ya ulaşması beklenmektedir.
  • Kullanıcı başına ortalama gelir (ARPU) şu an 103.39 ABD Doları tutarındadır.
  • Küresel karşılaştırmada, çoğu gelir ABD’de (2018’de 47.871 milyon dolar) üretildi.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.