Roman Giyim Bayilik Veriyor

Roman markası kadın giyim sektöründe bayilik veriyor. Markanın yurtiçinde 50, yurtdışında ise 13 mağazası bulunuyor. Roman mağazaları ortalama olarak 200 metrekare büyüklüğünde oluyor. Roman markasında Franchise Alan girişimci bedeli kendisine ait olmak kaydıyla mimari konsepti birebir uygulamakla yükümlü oluyor.

Roman Giyim Bayilik Bilgileri

Dünya kadın giyim sektöründe tasarım gücü yüksek markalar arasında yer alan firmamızın; kaliteli,sürdürebilir üretim anlayışla, tüketicinin hazır giyim alanında yenilikçi ve başarılı bir markaya erişimini sağlamak amacıyla yatırımcılara Franchıse hakkı tanınmaktadır. Temel Franchise kuralları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

-Franchise alan sadece Franchise Veren tarafından onaylanan bölgede ve yere göre mağaza açabilir. Fizibilite sonucunda olumlu değerlendirilen lokasyon için franchise sözleşmesi imzalanır.

-Franchise Alan bedeli kendisine ait olmak kaydıyla mimari konsepti birebir uygulamakla yükümlüdür

-Bu anlaşmanın ilk belirlenen süresi bir (1) yıldır.

Roman Giyim Hakkında : Turgut Toplusoy’un girişimi olarak, kaliteli, sürdürülebilir üretim anlayışıyla 1980 yılında yolculuğuna başlayan Roman, kısa sürede, yenilikçi, tasarım gücü yüksek koleksiyonları ile sevilen markalar arasında bilinirliğe ulaştı. Bugün, Türkiye ve dünyada sektöre yön veren lüks hazır giyim markalarından biri haline geldi.

Roman, günlük giyimden, kokteyl ve gece elbiselerine uzanan geniş ürün yelpazesi ile trendleri takip eden, stilinden ödün vermeyen, kendine güvenen kadınların gardırobunu gündüzden geceye tamamlıyor. Koleksiyonda, krep, ipek, koton ağırlıklı yüksek kalitedeki kumaşlar, özgün tasarımlarla hayat buluyor. Detaylarda farklılaşan modelleri ile zamansız ve ikonik Roman kadınına vurgu yaparken, sofistike ve modern çizgisini şıklıkla birleştiriyor.

Firma Adı : Roman Hazır Giyim ve Ticaret Sanayi Tic. A.Ş.
Adres : Mimar Sinan Mahallesi Çavuşbaşı Elçi Sokak No:1 Çekmeköy-İstanbul/Türkiye
Merkez Tel No: 0 216 642 60 60

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.