Robert’ s Coffee Franchise Bilgileri

Robert’ s Coffee Franchise

Finlandiya’ lı Gurme Kahve Markası Robert’ s Coffee, ülkemizde bayilik vermeye devam ediyor. Robert’s Coffee franchise bedeli ve toplam yatırım tutarı başvuru aşamasında belirtiliyor.

1876 yılında Ekvator yakınlarından toplanıp getirtilen çekirdeklerle İskandinavya’ nın ilk kahve kavurma tesisini ve cafe’ lerini kurmuş olan Robert’ s Coffee zinciri, 2006 yılının Kasım ayında İzzet Günaydın tarafından Türkiye’ ye getirilmiştir.

Kulvarında lider kahve mağazaları zinciri olan Robert’ s Coffee, geniş ve özgün ürün yelpazesiyle en yüksek kaliteyi, eğitimli personeli ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan, etik ve çevreye dost bir markadır.

Özellikle kahve içmek için gelen veya günlük koşuşturmasına bir ara vermek isteyen kent sakinlerine yönelik bir ortam sağlayan Robert’ s Coffee’ nin hedef kitlesini, çevreye ve etiğe odaklanma konseptiyle beraber, yüksek kalitedeki ürünlerini ve hizmetini takdir eden düzenli müşteriler oluşturmaktadır.

İyi kalitede ham madde, kavurma sürecindeki uzmanlık ve asgari depolama zamanı ile kendi kahvesini Türkiye’ de kavurmaya başlayan Robert’ s Coffee, ürünlerinin müşterilerine gururla sunulmasını sağlar. Kahve çekirdekleri küçük kazanlarda kavrulur ve işlem kahvenin tazeliğini ve mükemmel kalitesini garanti eder. Bu kalite kesinlikle gurme kahveyi sıradan bir kahveden ayırır. Özel sistemiyle kavrulan kahve, daha az koyudur ve bu da sıradan kahvenin daha az asit içermesine ve böylece mideyi rahatsız etmemesini sağlar. Menüsüne eklediği geleneksel ve aromalı Türk kahveleri ile Türk kahvesi lezzetini sürdürmektedir.

Robert’ s Coffee menüsü lokal bazlı farklılıklar göstermekle birlikte, tüm şubelerinde geniş yelpazede kahve ve özel harmanlanmış çaylarla beraber, nefis kekler, pastalar ve özel soğuk içecekler yer almaktadır. Kahvaltı, sandwichler, salatalar, krep ve wraplerden oluşan yemek menüsünü, müşterilerinden gelen yoğun talepler üzerine et ve tavuk yemekleri, makarna ve burgerler ekleyerek kendi üretimi olan soslar ile daha da lezzetli hale getirmiştir.

Siz de Robert’s Coffee İşletmecisi Olun!
Robert’s Coffee, başarıyı hedefleyen franchise adayları arasından yatırım icin gerekli finansal olanaklara sahip kişi ve kuruluşlarla çalışmayı tercih etmektedir. Yeterli görülen franchise adayları, Robert’s Coffee’nin önerdiği veya adaylar tarafindan önerilen ve Robert’s Coffee tarafından onaylanan mekanlarda, yapılan sözleşme kapsamında Robert’s Coffee markasını açarlar.

Uygun görülen mekanda tüm dekorasyon Robert’s Coffee’ nin yetkili mimarlarınca projelendirilir. Tüm dekorasyon aşamaları markanın konsepti doğrultusunda Robert’s Coffee’ nin yetkili mimar ve personellerinin destekleriyle ilerler. Personel ve işletmeci adayı eğitim programından geçerek işletmeye hazır hale gelir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.