RE/MAX

RE/MAX

remax-bayi-620x3501973 yılında kurulan ve bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC’yi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi ve, son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye’de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.

RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim… Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.

Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz;

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir RE/MAX ofisi açabilirsiniz, ya da Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da Sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri’ne katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren adet ofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.
RE/MAX Akademi

Vizyon
Her ailenin RE/MAX’li bir Gayrimenkul Danışmanı Olmasıdır.
Misyon
Girişimcilikte öncü olarak çığır açmak.

Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla size önemli bir fırsat sunuyor. 30 yılı aşkın tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.
Uluslararası bir gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece dünyanın en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.

Her ofis bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz, Akademi’de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir  ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır. size ne sunar?
Birçok kurs ve semineri kapsayan yoğun ve kapsamlı bir eğitim programı.
Franhise kurma aşamasında sektör ve iş danışmanlığı desteği.
Periyodik eğitimlerle iş kabiliyetinizi geliştirme.
Ulusal ve uluslararası kongreler vasıtasıyla, sektörün en iyi koçları ve en başarılı kişilerinden know-how ve bilgi desteği.

Marka bilinirliği
95’in üzeri ülkede, 6.700 den fazla ofisde, 100.000’den fazla gayrimenkul danışmanı; dünyaca ünlü RE/MAX sıcak hava bolonu logosu altında çalışıyor. Dünyanın 1 numaralı gayrimenkul markasıda, kimse RE/MAX’den daha fazla gayrimenkul satmıyor.

Kurumsal kültür ve iş ağı
Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için; RE/MAX’de biz kendimizi dev bir takımın parçası olarak görürüz. Danışmanlarımız teknolojik ve bölgesel olarak bizbirlerine destek olue, deneyim ve fikirlerini paylaşırlar. Bu sinerji ulusal ve uluslararası toplantılarla pekiştirilir.

Kariyer eğitimleri
Bir  profesyonel olarak kariyerinizin her noktasında 1. sınıf eğitimler ile desteklenirsiniz. Farklı konu ve içerikte sunulan bu eğitimler ile, her birey kendi potansiyelini en üst düzeye çıkartarak, strateji ve yeteneklerini geliştirir ve başarıya doğru yol alır.

Pazarlama
Global RE/MAX markası ile iş hayatınızın her noktasında hizmetinizi ve farklılığınızı öne çıkartacak pazarlama teknikleri ve marka bilinirliği, size kolaylık ve avantajlar sağlayarak, başarının yolunu açacak.

Teknoloji
Hem ofisiniz, hem siz kullanıma hazır, profesyonel on-line teknolojiler ile yapılandırılır. İş süreçlerinizin her aşamasında zaman tasarrufu, hizmet kalitesi ve bilgiye ulaşma kolaylığı sağlar.

Bilgi paylaşımı
ailenin bir parçası olarak her Gayrimenkul Danışmanı, bilgi, deneyim ve fikirlerini birbirlerine aktarır. Birlikte daha güçlüyüz!

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.