REHA MEDİN 1

REHA MEDİN

reha medin Emlak Hizmetleri, 30 yıla yaklaşan tecrübesi ve giderek büyüyen franchise ve acenteler yapısı ile sadece Türkiye değil dünyanın önde gelen ekonomileri içerisinde de faal olan bir organizasyondur.
Kurucusu tarafından belirlenen standart belirleyicisi olmak ve çağın gereklerini yerine getirmek vizyonu ile tecrübesinin tüm temsilcileri tarafından benimsenmesini sağlayarak nitelikli ve kaliteli hizmet veren profesyonellerden oluşmuş bir yapıdır.
Değişik sektörlerde ulusal ve uluslararası deneyime sahip yönetim kadrosu ile sektöre ihtiyaç duyulan dinamizmi ve yaratıcı çözümleri sunmaktadır.
Reha Medin Emlak Hizmetleri, sadece ulusal ve uluslararası gayrimenkul çözümleri değil, sektörün tüm alanlarını kapsayan mimarlık, projelendirme, hukuk, bilişim, finans, satış ve pazarlama gibi disiplinlerde de servis ve danışmanlık yapmaktadır.
Türkiye içerisinde 14 şehir ve 43 franchise ofisi ve 200 üzeri personeli ile müşteri odaklı bir hizmet sunan Reha Medin, 2013 yılında başlattığı Dijital Franchising uygulaması ile sektörün çıtasını çağdaş kalite seviyesine yükseltme çabasını sürdürmektedir.
Bünyesinde bulundurduğu Reha Medin Global ile uluslararası emlak pazarında da faal olan Reha Medin Emlak Hizmetleri, bu yapılaşmasıyla dünya çapında finans piyasaları olan bağlantısını güçlendirmiştir. Eximbank ve çeşitli küresel fonlar vasıtası ile yüklenici firmalara kaynak temininden, ABD; Brezilya; İspanya; Hırvatistan gibi emlak sektörü açısından cazip pazarlarda satış pazarlama operasyonları yönetmeye kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz
Emlak hizmetlerinde standartları belirleyen firma olmak.

Misyonumuz
Sektörde lider firma olmak

Seçimlerinizde doğru noktayı bulmanıza ve bölgesel korunmanıza,
Kendi işiniz, düşük ve rasyonel yatırım, hemde tecrübe edinmiş konularda en az risk,
Yenilenme ve gelişmelerden hızlı haberdar olma, faydalanma imkanı,
Hızlı büyüme ve Pazar payını arttırma,
Piyasa kredibilitesine sahip olma,
Düşük giderlerle etkin reklam,
Ücretsiz hukuk desteği,
Proje ve portföy desteği,
Online eğitim ve sertifikalı Eğitim desteği,
Gerekli altyapı ve sanal dünya’da yaygınlık desteği,
Müşteri bağlılığı ve markaya güven,

REHA MEDİN OLMAK

1985 yılında kurulduğundan itibaren hep adı başarı ile anılmış olan Reha Medin Emlak Hizmetleri markasını taşımak size tüm anlaşmalarınızda destek olacaktır. Markanızın gücü size prestij sağlarken tecrübesi de size gayrimenkul sektörünün her alanında danışabileceğiniz bir merkez firma avantajı sağlayacak. Reha Medinin yaptığı her reklam, yaptığı her proje anlaşması diğer franchiseelerin astığı her ilan sizinde reklamınız olacaktır. Tabelanızda ve kartvizitinizde taşıdığınız logo size tanınırlık, ticari itibar ve ticari güvenirlilik kazandıracaktır.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.