Realty-TR Gayrimenkul Sektöründe Bayilik Veriyor
Realty-TR

İçindekiler

Realty-TR Bayilik

1996 yılında kurulup tüm dünyada faaliyet göstermeye başlayan Realty®Co. , 10 yıl süren AR-GE çalışmaları sonucunda 2013 yılı itibarı ile gayrimenkul sektöründe ilk olan İşletme Sistemi Franchising (Business Format Franchising) tarzını hayata geçirmiştir. Realty®Co. dünyanın beş kıtasında hizmet veren franchise ofisleri ile “globali yerele, yereli globale sunan” dünyanın tek markasıdır.

Realty®Co. sektöre adım attığı ilk günden itibaren güven, kaliteli hizmet, memnuniyet ve mükemmeliyet gibi kavramları sadece yazıda bırakmayıp, temel prensip haline getirmiştir. Marka nitelikli eğitim vererek profesyonel yatırım danışmanları yetiştirmekte olup, mutlu müşterilerinin sayısını her geçen gün arttırmaktadır. 2015 yılı itibarı ile Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından gayrimenkul sektöründe ilk Tavsiye Edilen Altın Marka olarak tescillenmiştir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 15
Bayilik Şartları: en az 50 m² dükkan kurumsal marka kurallarına uyum sağlayabilecek etik çalışan girişimci
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: 10 000+kdv isim hakkı yıllık
Maliyet 25.000- 50.000 arası
Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Ercüment Pehlivan
Adres: Folkart Towers Adalet Mah. Manas Bulvarı No:39 B Blok Kat:31 35580 Bayraklı – İzmir / Türkiye
Telefon: 05310251818
E-Posta: e.pehlivan@realty.com.tr
Web Adresi: www.realty.com.tr

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.