RAMAZAN BİNGÖL ET LOKANTASI

RAMAZAN BİNGÖL ET LOKANTASI

Neden Ramazan Bingöl İsmi ?

Uzun yılardır emek verdiğim bu sektör bana hayal bile edemeyeceğim itibarı, maddi ve manevi kazancı elde etmeme vesile oldu. Yıllar önce bu sektöre girdiğimde kendime iki hedef koymuştum.

Birincisi ;

“Neden servisi, dekorasyonu, yemekleri, ortamı iyi olan yerler alkollü iken; kötü servisi, yemekleri, hizmeti, iyi olmayan yerler alkolsüz yerlerdi algısı vardı?” sürekli kendime bu soruyu sormama neden oluyordu. İnsanlarda oluşturulan bu algı ve mevcut durum bizi oldukça rahatsız ediyordu. Bu algının insanlar üzerinde değişmesini ve alkolsüz lokantalarında en az alkollüler kadar iyi, hatta daha da iyi olması gerektiğini düşünmemize sevk etti. Bu düşüncemiz, kendimize bunu bir görev olarak görmemize vesile oldu. Ve kendimize şunları hedef aldık. “En iyi mekânı, en iyi servisi ve en iyi yemekleri yapmalıydık.” “Aynı kalitede alkolsüz restoran yok “mazeretlerine ve serzenişlerine son vermeliydik. Bunun için hiç durmadan çalıştık. Her açıdan alkollü yerlerin fevkinde alkolsüz yerlerinde olabileceği ve artık bu işin alkolsüzde yapılabileceğini hem göstermiş hem de katkıda bulunmuş olduğumuzu umuyoruz.

İkincisi ;

Türk Mutfağı’nın Dünyadaki en iyi mutfaklardan birisi olduğunu Tüm Dünya’ya tanıtmak ve ispat etmek oldu. Yine bir ilki gerçekleştirerek Türk Mutfağı’ndan; tüm dünyanın saygıyla, bizim ise gururla bahsedeceğimiz ve gelecek nesillere miras olarak bırakacağımız bir dünya markası yapmak hedeflerimiz arasında ikinci bir görev olmuştur. Şu an en büyük görev olarak gördüğümüz bu hedefe ulaşabilmek için; ekibimizle birlikte durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dünya Markası olmak için çalışıyoruz.

Marka oluşturmak elbette zordur ama en önemlisi bu markayı korumak ve devam ettirmeyi başarmaktır. Biz, dünya markası olma yolunda bu işe ismimizi koyarak ilerliyoruz. Bu konuya olan inancımız tam olmakla birlikte halkımızın da vermiş olduğu destek ile beraber hedeflerimize ulaşacağımızın kanaatindeyiz. Biz hedeflerimizde hep şu soruları sorarak ilerlemekteyiz:” Dünyada neden Pierre Cardin, Henry Ford, Kentucky, Mc Donalds, Yves Saint Laurent, Luis Vuitton tanınmış bir marka oluyor da, Ramazan Bingöl daha iyisi olmasın?” Eğer bu sektörde ismimize ve yaptığımız işlere güveniyorsak, bize müşterilerimizin göstermiş olduğu teveccühle birlikte bir dünya markası olacağımıza yürekten inanıyoruz.
Franchise giriş bedeli;11.000$
Ortalama işletme sermayesi;1.000.000TL
Reklam payı katılımı ;%3
Sürekli franchise ödemesi;% 7

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]
ramazan-bingol-et-lokantasi-rb-1

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.