Prosis Yönetim Bayilik Veriyor

Prosis Yönetim Bayilik Veriyor

İçindekiler

Prosis Yönetim

Apartman, site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızı akademik eğitimli, sertifikalı alanında uzman bir ekiple hukuki, idari, mali ve sosyal ” yönleriyle profesyonel bir anlayışla güvenilir ve en iyi bir şekilde ”entegre hizmetler” üreterek daha az aidat avansları ile yönetiyoruz.
Toplu yapı (apartman, site, iş merkezi vb.) yönetim kurulları, malikler genel kurullarının teveccühü ile seçilerek büyük heyecan ve fedekarlıklarla iş başına gelerek çalışmaya başlarlar. Ancak, yaptıkları bir çok hizmetin usul ve esaslarından dolayı sakinlerin eleştirisi ile karşılaşırlar…

Büyük fedekarlıklarla hizmet etmek hem de değişik olumsuzluklarla karşılaşmamak için ”Profesyonel düzeyde destek, danışmanlık veya yönetim” hizmeti alınması kaçınılmaz halegelmektedir.

Bizi tercih ederek alacak olduğunuz Profesyonel düzeyde destek,Danışmanlık veya yönetim hizmeti ile toplu yaşam alanlarınızın hukuki yönden etkin, mali yönden güçlü, idari yönden verimli, sosyal yönden zengin ve daha yaşanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 1
Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, yer-seçimi, bölge koruması

Bayilik Şartları: Franchise giriş bedeli ilçe nüfus oranınızın %10 u kadar olup, tek seferde tarafımıza yapılan ödeme ile işe başlama ve sözleşme imzalama aşamasına geçilir.
Franchise yetki sözleşmemiz 5 yıllık olup, iki tarafın da memnun olması durumunda yeni dönem için yeniden sözleşme akdedilebilir.

Franhise/bayilik broker eğitimlerimiz için firma ofis merkezimizde başlatılacak ve tüm eğitimler ücretsiz verilecektir.

Franchise kurulumu için yer tespiti, ofis tasarım, ofis kurulum ekipmanları ve ofis dökümanları adetleri tespit edilerek resmi vergi kaydınızdan hemen sonra tarafınıza faturalandırma yapılır.

Franchise ofis kurulum maliyetleri için franchise giriş bedelleriniz oranında sabit aylık taksitlendirmeler yapılır.

Franchise/bayilik işinde aylık üretilen yönetim hizmet bedeli faturaları üzerinden %10 (%7 Royalty+%3 Reklam) oranında kar payı hesaplaması yapılacaktır.

Franchise İlçe Standartları;

– Ofis, şehrin en bilinir, ulaşımı kolay ve uygun kira maliyetleri dikkate alınarak tespit edilecek bir lokasyonda bulunmalıdır,

– Ofis için en az 15m2 büyüklükte, tuvalet ve lavabolu olması gerekliliği bulunmalıdır,

– Ofisin mimari konsepti PROSİS YÖNETİM tarafından belirlenir ve mimari proje bedelleri karşılanır,

– Ofis ekipmanları, mobilyaları, baskılı dökümanlar ve diğer meteryaller PROSİS YÖNETİM markasının belirlemiş olduğu standartlarda olmalıdır,

– Ofis ekipmanları, mobilyaları, baskılı dökümanlar ve diğer meteryaller PROSİS YÖNETİM markasından temin edilecek ve franchise bedellerine dahil olanlar ve olmayanlar ayrıca belirlenecektir,

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Yüksel KARADENİZ
Adres: Adalet Mahallesi Anadolu Caddesi No: 41 Kat: 10 Megapol Tower
Telefon:0850 304 0 800 / 0507 917 87 57
E-Posta: iletisim@prosisfranchise.com
Web Adresi: www.prosisyonetim.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.