Premium Event 2

Premium Event

kulpVLJG_400x400

Premium Event

 

TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ) üyesi A Grubu bir seyahat acentasıdır.

Profesyonel hizmet anlayışı ile faaliyetine başlayan Premium Tourism ve Event, fuar seyahat organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu , yurt içi ve yurt dışı turlar, ulaşım hizmetleri , uçak bileti , vize ve rehberlik hizmetleri , kongre , seminer ve bayii toplantıları , özel organizasyonlar , personel tedarik hizmetleri gibi alanlarda yeni dünya insanının hedeflerini ve isteklerini çok iyi bilen ve ona göre hareket eden profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir.

Premium Event kusursuz hizmet anlayış politikası ve benimsemiş olduğu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile gerçekleştirdiği tüm organizasyonları doğru zamanda doğru yerde yüksek müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmıştır. Vermiş olduğumuz hizmetler ile yetinmiyor bir adım sonrasını planlayarak organize etmeye devam ediyoruz.

Vizyon Premium Tourism ve Event sektöründe güvenilirliği, profesyonelliği, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen Türkiye’nin önde gelen Turizm ve Event firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir…

Misyon: Genç ve dinamik kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun profesyonel hizmet sağlamak.

Premium Event olarak, bayi toplantılarının başlangıcından bitimine kadar olan süreçte tüm iletişim ve organizasyon faaliyetlerini üstleniyor, kusursuz bir etkinlik hizmeti vererek kurum imajınıza değer katmanızı sağlıyoruz.

Premium Event uzman kadrosu, bayi toplantılarının amacına, konseptine ve program akışına göre mekan, yemek, teknik donanım, çevre düzenlemesi gibi en ince ayrıntıya kadar titizlikle çalışarak, hedeflediğiniz kurumsal bayi toplantılarınızı eksiksiz bir şekilde düzenlemenize yardımcı oluyor.

 

Premium Event

Mecidiyeköy Mah. Yeni Mecidiyeköy Yolu Cad. Elbir İş Merkezi No:6 K:6 D:3

 +90 212 211 11 94

 +90 532 552 94 21

 info@premiumevent.com.tr

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.