Pöö labs 2

Pöö labs

Pöö labs her çocuğun ve her dondurma severin hayallerinin gerçeğe dönüştüğü bir dondurma laboratuarıdır. Pöölabs yaptığı ise saygısı ve guveni olan bir markadır. Ürünlerimiz tamamen katkısız olup, herhangi bir fabrikasyon işlemi görmeden, gözlerinizin önunde taze, günlük ürünlerle ve azıcık sihirle var olmasıdır.

Pöölabs yerel ve klasik lezzetleri en saf haliyle sizlere sunmak için profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Bizi farklı kılan diğer en önemli özelliğimiz ise kurucumuzun ve calışanlarımızın mutfak eğitimi almış birer şef olmaları. Bu durum ise Pöölabs’i her daim canlı ve aktif olmasını sağlamakla beraber klasik bir dondurma dukkanının çok ötesine götürmektedir.

Franchise,

Pöö labs

Aşkla başlayan tatlı serüvenimizi, damağınızda tat bırakması için, bugün Türkiye’nin her yerine yaymayı hedefliyoruz.

Pöölabs markamızı ve sürekli gelişen ürünlerimizi en iyi şekilde, aşkla ve heyecanla temsil edebilmek üzere Franchise sistemi ile yayılmayı uygun gördük.

Pöö labs Ne yapar?

Ürünlerimiz genel olarak sıvı nitrojen yardımıyla iki aşamada yapılır: Birinci aşamada sizler için hazırladığımız özel dondurma bazı hazırlanır. İkinci aşamada ise taze mevsimsel meyveler, karamelize meyveler, közlenmiş sebzeler, kaliteli çikolatalar, yöresel peynirler gibi çok özel tadlardan oluşturulmaktadır. Ürünlerimizden klasik olanları ve en beğendiklerinizi malzemeleri mevsimde olduğu sürece her zaman bulabilirsiniz, diğerleride sürekli gelişerek lezzetli süprizler olarak karşınıza çıkacaktır.

Peki neden sıvı nitrojen, nedir, nerede bulunur?

Sıvı Nitrojen (Sıvı Azot), eksi 196°C ile profesyonel bir mutfakta bulabileceğiniz en etkili soğutma ve dondurma aracıdır. Sıvı nitrojen o kadar soğuk ve hızlı dondururki, normal yöntemlere göre oluşan buz kristalleri ciddi ölçüde daha küçük olur. Böylece dondurmalarımız kat kat daha doğal, kremamsı ve pürüzsüzdür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.