Palivor Çiftliği

Palivor Çiftliği

HAKKIMIZDA polivor
Palivor Çiftliği Trakya’da, Kırklareli ili’nin Demirköy İlçesinde, Bulgaristan sınırına yakın bir noktada kurulmuş özel bir çifliktir. Palivor Çiftliği markamız altında özellikle Trakya’nın köylerinde yetiştirilen çok özel ürünleri ‘gurme’ sofralara sunuyoruz.

polivor

Palivor Çiftliği Kırklareli ili’nin Demirköy İlçesinde, Istranca Ormanları’nın içerisinde 300 yıl once kurulmuş, 2011 yılında yeniden hayata geçirilmiş organik tarım ve eko turizm yapılan ödüllü bir çiftliktir.
Hedefimiz, Palivor Çiftiği Cafe & Şarküterilerinde taze, lezzetli, ve doğal ürünleri “sağlıklı ve keyifli bir yaşam” için müşterilerimize sunmaktır. Palivor Çiftiği “yaşam tarzı”nin ‘lk ayağı Palivor Çiftliği Şarküteri’dir, Mono-brand bir şarküteri dükkanı olarak kendi markamızı taşıyan en iyi et şarküterini, süt ürünlerini, kahvaltılıkları, unlu mamulleri, ve eşi benzeri olmayan sosları sunuyoruz. Palivor Çiftliği yaşam tarzının ikinci ayağı Palivor Çifltiği Café’mizde ürünlerimizle ürettiğimiz tüketime hazır yiyecekler: Hot dog, sucuk dağı burger, tapaslar, soğuk sandviçler, simitler, tostlar, peynir tabakları, füme et tabakları salatalar ve tatlılar. Ayrıca, iş yapacağımız yerin özelliklerine göre trakya ve balkanlardan gelen kendi adımıza ürettirdiğimiz şaraplar da konseptimizin bir parçası olabiliyor. Palivor’un kendine özgü ahşap “çiftlilk” dekorasyonu, “lounge” müziğimizle eşleşince, sabah çiftlik kahvaltı, öğlen atıştırmalık, akşam da “happy hour” konseptlerine uygun eşi bulunmaz bir “Café & Şarküteri” iş modeli ortaya çıkıyor. Bu sene Bebek ve Nişantaşı’nda açtığımız iki yeni Palivor Cah-fe & Şarküterimizi kendimiz işletiyoruz.polivor
Hedefimiz, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında, nitelikli üst düzey yaşam felsefesini sürdürmek isteyen tüketicilerin hemen yanı başında olmak.polivor

İçindekiler

Vaziyet Planı

Palivor Çiftliği’nde 1 Taşev ve 1 Bağ Evi satılık. Vaziyet planında 2 No’lu Taşev adlı Çiftlik Evi 14,917 m2 lik arazi içerisinde 250m2lik tek katlı yapı ve 250 m2 lik bir ahırdan oluşuyor. Taşev yapılı vaziyette, hemen teslim alıp oturabilirsiniz. Vaziyet planında 8 No’lu Bağ Evi ise 5.963 m2lik arazi içerisinde 160m2 iki katlı yapı ile 6 ay içerisinde kendinize özel dekorasyonu ve planlaması ile teslim edilir.

 

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.