Pizza Station Bayilik Veriyor 1
Pizza Station

Pizza Station Bayilik

Pizza Station markası olarak hedefimiz, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde restoran sayımızı arttırmak. Hedeflerimiz doğrultusunda yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere düşük yatırım bütçeli, kazançlı ve avantajlı bayilik fırsatları sunuyoruz.

Karlı ve sürdürülebilir sektörlerden birisi olan gıda sektöründe sevdiğiniz işi yaparken geleceğiniz için sağlam adımlarla yürümek istiyorsanız bizimle mutlaka irtibata geçmelisiniz.

Pizza Station Markası

Az yatırım bütçeli ve kolay yönetilen operasyonu dışında Pizza Station’ ın bayilerine sağladığı hizmet ve mal kalitesinde sunduğu süreklilik aynı yüksek kalitede ürün sunulmasının teminatıdır. Pizza Station yatırım tutarı 50-60 m2 lik alanlar için 150.000 Tl.dir. Farklı büyüklükte konseptler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Franchise sistemi ile işletilen restoranlarının başarısı, profesyonel yönetimi ve kurumsal yapısı gelecekteki kazançlı kar potansiyelinizin en büyük göstergesidir.

Pizza Station yatırımcılarının içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak onları en doğru şekilde yönlendirir. Pizza Station franchise sistemi, yatırımcılarıyla birlikte sağlıklı büyüme stratejisini ilke olarak benimsemiştir.

Bayi Seçme Süreci

Franchise Aday Kriterleri
Girişimci ruh ve başarma tutkusu,
Pizza Station franchising yatırım finansmanına sahip olması,
İş süreçlerinin tümüne hakim şekilde işin başında bulunabilmesi,
Yeniliklere açık, gelişmiş bir vizyona sahip olması,
Kâr / Zarar tabloları oluşturabilmesi,
İyi bir analiz yeteneğine sahip olması,
Aktif ve enerjik bir ruha sahip olması,
Standartlar ve kurallarla çalışmaya uygun olması,
İnsan yönetimi ve finansal yönetim tecrübesine sahip olması
Tüm zamanını ve gücünü Pizza Station için harcama isteği ve imkânı Gıda sektöründe franchise sahibi olma isteği,
Sektör deneyimi aranan bir nitelik değildir. Önemli olan verilecek eğitime adapte olarak birebir uygulamaya geçirebilmektir. Bu yaklaşımla franchise sahibi olan adayların istikrarlı şekilde büyüdükleri, hedeflerine ulaştıkları ve fast food sektöründe başarı gösterdiği bilinen bir gerçektir.

Pizza Station Destekler
Pizza Station franchise sahiplerine kendi işlerinin sorumluluğunu en doğru ve sağlıklı biçimde alabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm destekleri sağlar.

Pizza Station Lokasyon Seçimi
Lokasyon seçimi gıda sektöründe başarılı bir işletmenin en önemli kriterlerinden birisidir. Doğru lokasyon seçimi işletme cirolarını önemli ölçüde artırır. Pizza Station yeni şube lokasyonlarının belirlenmesinde büyük titizlikle çalışır. Franchise adaylarının tespit ettikleri ve sundukları lokasyon alternatiflerini değerlendirerek içlerinden en verimli lokasyon için onay verir.

Pizza Station Eğitim
Pizza Station, lezzetini, hizmet standartlarını ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak amacıyla tüm işletmecilerine ve çalışma ekiplerine ilk günden başlayan, sürekli, yoğun ve kaliteli eğitimler verir.
Franchise adayları, şubelerini açmadan önce 2 ay süren, sınıf ve iş başı eğitimleri olmak üzere iki aşamadan oluşan zorunlu bir eğitim programına tabi tutulurlar. Bu eğitimleri başarı ile tamamlayan adaylar şube açma onayının sahibi olur.

Zengin Lezzetli Ürün Yelpazesi
Zengin Lezzetli Ürün Yelpazesi Özgün reçeteleri ve içerik kalitesiyle Türk damak tadına uygun lezzetli pizzalar yaratan Pizza Station, mönüsünde tavuk, patates,özel pizza sosları ve tatlı ürünleri ile de Pizza severlere pizza yanında farklı alternatifler sunar.

Üretim ve Lojistik Merkezi
Pizza Station bayilik alan şubelerde, günlük hamur ile pizza pişirme yapılır. Bunların dışında detaylı bir üretim yapılmaz. Gıda ürünlerimiz, ekipmanlarımız ve sarf malzemelerimiz anlaşmalı tedarikçi firmalar tarafından şubelerin kapısına kadar
sevk edilir.

Ulusal ve Yerel Pazarlama
Ulusal pazarlamada; Franchisee reklam katkı payı ve Pizza Station’nın ulusal pazarlama bütçesi ile; TV, radyo, televizyon, billboard, gazeteler, internet reklamları ve sosyal medya kampanyaları hayata geçirilir.
Yerel pazarlama; Tüm Pizza Station franchiseları sürekli olarak kendi bölgesi, ili veya ilçesi içinde yeni müşteriler kazanmak, mevcut ve yeni potansiyel müşterilerine Pizza Station ürünlerini tanıtmak amaçlı belirli aktiviteler gerçekleştirir. Yerel pazarlama çalışmaları kapsamında çoğunlukla broşür dağıtımı, yerel dış alanlarda reklam çalışmaları, vb. yöntemler kullanılır.

Pizza Station Denetim
İçerik kalitesi, lezzet, hijyen konularında titiz davranan Pizza Station Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ilklerinden taviz vermeden büyümeye devam etmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sürekli kılmak ve franchise yatırımını korumak amacıyla tüm restoranlarını periyodik olarak denetler ve iyileştirme çalışmaları yapar.

Sürekli Gelişim Desteği
Pizza Station, franchiselarının gelişiminin markanın gelişimiyle paralel olmasını önemser. Sunduğu işletme deneyimi ve zengin içerikli eğitimi ile franchiselarına profesyonel gelişim sağlar. Pizza Station Operasyon Uzmanları, ciro rakamları, işletme maliyetleri, pazarlama faaliyetleri, rakip marka çalışmaları, vb. tüm konularda franchiselarının performanslarını yakından ve sürekli takip ederek, değerlendirirler. En verimli ve karlı şekilde hizmet verebilmeleri için ihtiyaç duydukları alanlarda franchiseları yönlendirir.

Başvuru için formu doldurmanız yeterlidir. Formda Sektör kısmına Pizza Station markasının ismini yazmayı unutmayınız.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.