Piri Paşa Kahvecisi Bayilik Veriyor

Piri Paşa Kahvecisi Bayilik Bilgileri; Antalya’ da yaptığımız ilk kahvenin tadı ve kokusu, eminiz ki yakında tüm Türkiye’ yi saracaktır. En seçkin mahsullerden seçilen kahve çekirdekleri büyük bir titizlikle kavrulup siz kahve severlerin beğenisine sunulmaktadır. Uzun çalışmalar sonucu elde edilen standartlar, tüm şubelerimizde aynı kalite ve lezzetle ürünlerimizin sunulmasını sağlamaktadır.

Neşeli, mutlu ve güler yüzlü ekibimizle, sıcak ve soğuk kahvelerimizle,zengin yemek ,nargile ve oyun konseptimizle günün her saati size hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 14
Bayilik Şartları:
• Önerilen mekân büyüklüğü açık alanı da olacak şekilde en az 200m²’ dir. Uygun bulunan lokasyonlarda farklı büyüklüklerdeki mekânlarda da değerlendirilmektedir.
•Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti mekânın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Proje bazlı yerleşim planına göre maliyet verilmektedir.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli:
•Yeni açılacak olan işletmeye büyüklüğüne göre 30.000 TL + KDV değerinde ilk gıda ürünü gönderilmektedir.
•Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti mekanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama metrekare başına maliyet 3.000 TL + KDV’dir.
•Yeni açılacak olan işletmeye büyüklüğüne ve yemekli menü durumuna göre ortalama 90.000 TL+ KDV değerinde makine grubu, sarf malzemesi , otomasyon sistemi vb. ürünler gönderilmektedir.
•Franchising bedeli 10.000 DOLAR + KDV’ dir.
•Royalty free bedeli aylık ciro üzerinden %3’ dür.
•Ödeme olarak ortaya çıkan maliyet analizinin % 50’ lik kısmı peşin, kalan kısmı için işletme açıldıktan sonra her ayın sonuna yansıtmak koşuluyla, karşılıklı belirlenen dönemler ve tutarlar doğrultusunda sıralı çek olarak temin edilir.

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: MEHMET YOLAL
Adres: ANTALYA
Telefon: 0545 901 61 50
E-Posta: yolal_mehmet@hotmail.com
Web Adresi: piripasakahvecisi.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.