PideMania Bayilik Bilgileri

PideMania Bayilik Veriyor

PideMania, kendine has konsepti çerçevesinde sadece pide yapar. Pide konusundaki vaadi ise üst düzey lezzet, ekonomik seçenekler ve yüksek kalitede servistir. PideMania’nın sergilediği yaklaşımın ne denli isabetli olduğunun en net kanıtı ise 1,5 yıl içerisinde şube sayısını 10’a yükseltebilmiş olmasıdır.

Neden Pidemania?

1- Pidemania markası, bayilerinin kazançlarını kendi kazancının önüne koyar. Kazançlı olmayacak ve bayiyi zor durumda bırakacak bir yatırıma asla onay vermez.

2- Pidemania ürünlerinin kâr marjı yüksektir. Bu nedenle, bayi yatırımları kârlı olma niteliği taşır.

3- Pidemania, “cirodan pay”, “aidat”, “katılım bedeli”, “reklam ve pazarlama gider payı” vb. isimler altında herhangi bir ödeme talep etmez.

4- Pidemania, büyüme ve markalaşma konusunda son derece istikrarlı bir grafik sergilemektedir. Bu suretle, Pidemania bayiliğinin değeri gün geçtikçe ve hızlı bir şekilde yükselmektedir.

5- Pidemania, 2016 yılı ortasında açılmış olmasına rağmen 2018 yılı sonu itibariyle Türkiye çapında 10 şubeye ulaşmıştır. Yatırımcılar tarafından tercih edildiğinin en önemli göstergesi, kısa zamandaki büyüme performansıdır.

6- Pidemania bayiliği için gıda sektöründe deneyim şartı gerekmemektedir. Ayrıca, restorandaki ürün hazırlığı, pişirme ve sunum süreçlerinin hiçbirinde usta ihtiyacı bulunmamaktadır. Çünkü Pidemania, kurduğu işletme sistemiyle, yönetilmesi son derece kolay bayilikler oluşturabilmektedir.

7- Pidemania, girişimin her aşamasında ve koşulsuz şartsız bayinin yanında ve destekleyici duruş sergiler.
a- Lokasyon seçiminin yapılması,
b- Personel seçimi ve eğitiminin gerçekleştirilmesi,
c- İşletme ve yönetim sisteminin kurulup oturtulması,
d- Yerele özel satış ve pazarlama stratejisinin geliştirmesi,
e- Bayilerin işletmeye ilişkin tüm sorunlarına hızlı ve etkin çözümler üretilmesi konularında daima bayisinin yanındadır.

8- Pidemania, TTKD (Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği) tarafından 2017 yılında Altın Marka ödülüne layık görülmüştür.

9- Pidemania’nın yönetim merkezi İzmir olup üretim tesisi Balıkesir’dedir. Üretiminde, kalitesini ispatlamış Balıkesir menşeili etleri kullanmaktadır. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan alınan üretim izinleri dışında ISO 9001, ISO 10002, ISO 22000 ve HALAL sertifikalarına sahiptir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 10
Bayilik Şartları: Bayi adaylarımızda aradığımız ön şart, yeterli sermaye birikimine sahip olmalıdır. Lokasyon seçimleri konusunda ekibimizin görüşü alınmalıdır. Aksi takdirde, kazançlı olmayan bir yatırım gerçekleşebilir ve PideMania marka yönetimi olarak bizlerin asla tercih etmeyeceği bir durum ortaya çıkacaktır. PideMania, bayiye kazanç sağlamayacak bir yatırıma onay vermeyecektir.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: İsim hakkı bedeli 50.000 TL olup bayilik maliyetleri ise işyerinin metrajına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Dekorasyon ve kurulum maliyetleri 100.000 TL – 250.000 TL arasında farklılıklar göstermektedir.
Ciro payı, katılım bedeli vb. gibi talepler PideMania sisteminde söz konusu değildir.

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Özgür Eyiol
Adres: Girne Bulvarı No:13/5 Karşıyaka – İzmir
Telefon: 0542 408 6682
E-Posta: ozgur.eyiol@pidemania.com
Web Adresi: pidemania.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.