Pide De Samsun

Bayilik Şartları : Restaurantların nüfus yoğunluğu ve trafik yoğunluğunun yüksek olduğu lokasyonlarda olması gerekmektedir. Yatırımcıdan beklenen yalnızca finansal yatırım değil, işinin başında uzun mesailer geçirebilmesidir. Pide de Samsun’un en önemli özelliklerinden birisi taşfırın kullanmasıdır. Bu sebeple restaurant seçimi yapılırken, fırın ve baca yapmaya uygun bir mekan olması gerekmektedir.

Bayilik Paket(ler)inin içeriği :
Pide de Samsun olarak üç değişik işletme sistemimiz mevcuttur. -Ana firma olarak restaurant açmak -Franchising modeli ile bayilik vermek, -Join Venture sistemi, ana firma ile bayinin iki ortak gibi restaurantı işletmesi. Her üç modelde de kurumsal işletme anlayışımız değişmemektedir. Tüm ürünler her restaurantın kendi mutfağında hazırlanır.

Hedef Bölgeler: Dünyanın her bölgesinde nüfus yoğunluğu yüksek olan il veya ilçeler.

Pide taşfırında yapılır diyerek ilk restaurant İstanbul Anadolu yakasında Acıbadem caddesinde 2003 yılında açılmıştır.

Pide de Samsun hem ürün çeşitleri hem de dekorasyonu ve hizmet kalitesi ile Türkiye’de ilk kez restaurant standartlarında hizmet sunarak sektördeki pide salonu imajını değiştiren ilk pideci olmuştur.

Samsun pidesinin özelliği; ince ve gevrek hamuru ve düşük yağ oranı ile hazmı kolay farklı bir lezzet olmasıdır.

Pide de Samsun; taş fırınları, zengin ürün çeşitleri, kaliteli hammaddeleri, hijyenik mutfakları, şık dekorasyonları ve eğitimli personeli ile misafir ve müşterilerine rahat ve kaliteli ortamlar sunarak beklentileri tutarlı bir şekilde karşılamayı ve bu beklentilerin ötesine geçmeyi ilke edinmiştir.

İki asır kadar önce Karadeniz’le ticaret ilişkisinde olan Ceneviz’liler pideyi beğenip yapımını öğrenmişler ve İtalya’ ya taşımışlar. Kendilerine uyarladıkları pideye “pizza” adını koymuşlar. Yapım şekline baktığımızda ufak ayrıntılar dışında bu iki ürünün kardeş olduğu çok net görünüyor. Aradan geçen yıllar sonrasında pizza tüm dünyada tanınan bir İtalyan yiyeceği olarak nam yaparken, pidemiz kendi ülkesinde dahi ne yazık ki, tam anlamıyla bir kimlik sahibi olamamış.

Pide de Samsun’un kuruluş amacı; pidenin İtalyan kardeşi Pizza nasıl dünyaya kendini duyurmuşsa Samsun Pidesini dünyaya duyurmaktır.
Ortalama Şube Kurulum Süresi:
1-1.5 ay arası

Reklam Katılım Ücretleri:
300 TL/ay

Gelirden Pay:
% 4/ay

Girişimciye Verilen Destekler:
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Kredi Kolaylığı
Proje Desteği
Pazarlama Desteği
El Kitabı
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Ortak Reklam
Franchise/Bayilik Görüşmelerinin İşleyiş Sırası:
Telefonla Bilgi> Ön Görüşme > Yer Seçimi>Franchise Sözleşmesi>Kurulum

Ek Hususlar:
İstanbul dışındaki bölgelerde ilk franchise alan, o bölgenin franchisor’ı olur ve o bölgede franchise almak isteyen diğer yatırımcıların Ana firması kurumsal işletim anlamında o bölgenin ilk franchise vereni konumuna gelir. Bundan sonraki dönemde Pide de Samsun’un o bölgede verdiği her francise için ’’isim hakkı ve gelir payının’’ % 50 sini almaya hak kazanır

 

PİDE DE SAMSUN FRANCHİSE BAYİLİK ŞARTLARI

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2003
Çalışan Sayısı 30
Mağaza Sayısı 03
Franchise İsim Hakkı Bedeli 20.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 60.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 80.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.