Peynirci Baba Bayilik

Peynirci Baba Bayilik

Peynirci Baba Bayilik Bilgileri

Peynirci Baba Türkiye’deki ve dünyadaki markaları tüketiciyle buluşturmuyor. Yaklaşık 200 tedarikçi ve iş ortağı ile çalışan Peynirci Baba, kendi öz kaynaklarını kullanarak geliştirdiği alt yapısı ile markanın adını taşıyan, yüksek kalite ilkesiyle ürettiği kahvaltılık ürünleri de müşteriye sunuyor. Gemlik Zeytin ve Turşu Fabrikası, İzmit Kartepe Yoğurt ve Tereyağı Fabrikası, Çanakkale Peynir Fabrikası’nda Yöre ve çeşitli marka adlarıyla üretilen kahvaltılık ürünler Peynirci Baba marketlerindeki raflarda yerlerini alıyor

Bir markanın franchise’ını almak, o markanın tüketici zihninde yer etmiş algısını da satın almak anlamına gelir. Peynirci Baba franchise’ı almak; doğal, taze, yöresel, güvenilir ürünleri tüketiciye direkt olarak ulaştıracak olmanın teminatı niteliğindedir.

Bir Peynirci Baba şubesi açmak 20 yıllık tecrübenin desteğini sırtınızda hissetme güvencesidir. Dükkanınızı açarsınız ve insanlar yıllardır oradaymışsınız gibi tereddütsüz şekilde alışverişlerini yapmaya gelirler. Çünkü siz artık sayısı hızla artan Peynirci Baba şubelerinden biri olmuşsunuzdur.

Peynirci Baba Hakkında

1996 yılından bu yana faaliyet gösteren Peynirci Baba, Türkiye’nin en büyük yöresel kahvaltılık marketleri zinciridir. 45 yıldır ismi kalite ve güvenle anılan Yöre Grup’un bir iştiraki olan Peynirci Baba, Türkiye’nin her yöresine özgü en özel kahvaltılık ürünleri kendi yörelerinden özenle seçip tek çatı altında tüketicisine sunar. Aynı zamanda kendi üretim tesislerinde ürettiği kahvaltılık ürünlerle bu yapıyı güçlendirir.

Günümüzün organik, doğal ve yöresel gıda tüketim trendi Peynirci Baba’yı en çok tercih edilen markalardan biri haline getirmektedir.

Peynirci Baba şubelerinin ürün sevkiyatlarının tek merkezden yapılması şubeler arasında bir düzen oluşturmakta, denetimi kolaylaştırmaktadır.

Ürün yelpazesini her geçen gün genişleten; kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen Peynirci Baba, dönemsel (Ramazan ayı, Bayram vb.) kampanyalarla satışlarını katlamaktadır.

Kalite-fiyat dengesini büyük titizlikle koruyan markamız, her türlü gelir grubundan tüketiciye hitap etmekte; yöresel lezzetleri ulaşılabilir fiyatlara sunmaktadır. Ürün kapasitesi yüksek fabrikalarıyla talebi rahatlıkla karşılayabilmektedir.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler:

Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olması
Ticari deneyim ve finans yönetiminde bilgi sahibi olması
Tercihen gıda sektöründe deneyimli olması
Tüm mesai vaktini Peynirci Baba şubesinde harcayabilecek konumda olması
Peynirci Baba franchise şubesi olabilmek için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak; franchise adaylarımızda aradığımız temel özelliklerdir.

Franchise Yatırım İçin Gerekli Finansman:

Genel merkezle iletişim kurarak gerekli finansman bedelini öğrenebilirsiniz.

Franchise Yatırım Masrafına Dahil Hizmetler:

İnşaat işlemleri (cephe düzenlemeleri ve tadilatları, boya, fayans, alçıpan vs.)
Tabela, dış cephe giydirmeleri ve branda
Soğutucu dolaplar, soğutucu üniteler ve soğuk hava deposu
Ahşap reyon ve giydirmeler
Aydınlatma ve elektrik sistemleri
Demirbaş aletler (teraziler, yazar kasa, vakum makinası, dilimleme makinası, sahte para cihazı, modem, internet donanımı, yazıcılar, jeneratör)
Depo rafları
Açılış şöleni (müzik, balon süsleme ve palyaço vs.)
Açılış için insert hazırlanması ve dağıtımı

Franchise Almak İçin İstenilen Lokasyon Özellikleri:

Franchise alınmak istenen mağazanın cadde üzerinde olması gerekir. (Yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu ana arterlerde)
Açılacak mağaza yürüyüş yolu üzerinde olmalıdır.
Önerilen mağaza 100 metrekarenin altında olmamalıdır.
Bölge koruma sistemi gereği, önerilen mağazanın en yakın Peynirci Baba şubesine ortalama mesafesi değerlendirilir.
Doğru yer seçimi ve fizibilitenin yapılması konusunda Peynirci Baba yönetim ekibi, yönlendirme ve danışmanlık yapar.

Franchise Verme Süreci:

Adaylar, franchise ön başvuru formunu web sitesi üzerinden doldurur.
Peynirci Baba yönetimi tarafından değerlendirilen forma istinaden, uygun bulunan adaylar genel merkeze davet edilir.
Franchise için gerekli kriterlere uygun olduğu düşünülen başvuru sahipleriyle karşılıklı ilk görüşme yapılır.
Franchise özelliklerine sahip olan ve yatırım masraflarını karşılayabilen kişiler, dükkan araştırması yapıp genel merkeze dükkan önerilerinde bulunur.
Adayın önerdiği lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır.
Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari ve teknik proje çizilir. Vakit kaybedilmeden mimari proje uygulamasına başlanır.
Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Peynirci Baba teknik ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır.

Bu özelliklere sahip olduğunu düşünen yatırımcılar aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup bize iletebilirler.

Peynirci Baba franchise departmanı; yatırımcının ve bölgenin Peynirci Baba açmak için yeterli standartlarda olup olmadığını araştırarak detaylı bir analiz raporu hazırlar. Bu analiz sonucu olumlu ise franchise adayı yüz yüze görüşmeye davet edilir ve diğer adımlara geçilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.