PASTANNECİM

PASTANNECİM

Diyoruz ki nefis bir pasta yapalım; öyküsü sizden, lezzeti bizden.
Nasıl mı?
Siz öykünüzü bize emanet edin, biz onu usta ellere fısıldayalım. Eller başlasın maharetle çalışmaya; öykünüze şekil verip lezzeti katıştırmaya. Bir bakmışsınız pastanız hazır, öykünüz karşınızda. Üstelik tadı da hep damağınızda.

misyonumuz
Hizmet anlayışımız, kalitemiz, tasarımlarımıza yön veren hayal gücümüz, çevre ve insan sağlığına duyarlı üretim sistemlerimizle sektörde büyüyerek, müşteri ve çalışan memnuniyeti ile ülke ekonomisine sağladığımız katkıyı sürekli artırmak.

vizyonumuz
Alanında en önde gelen, yeniliklerin liderliğini üstlenen bir marka olmak ve hayal gücümüzü müşterilerimizi memnun etmek için kullanmak.
Biz, tüm özel günlerinizde, sevgiyle tasarladığımız pastalarımızla yanınızdayız; çocuğunuzun ilk doğum gününde, neşeli pastanın mumlarını kocaman bir gülümsemeyle beraber üflerken,
ikinizin hikayesiyle süslenmiş düğün pastasından kesilen ilk dilimi eşinize heyecanla uzatırken,
en yakın arkadaşınız, hediye ettiğiniz doğum günü pastasının kremasından muzur bir ifade eşliğinde bir parmak çalıp, yanağınıza kondururken,
unutuldu sandığınız yıl dönümünüzde sevgiliniz, size olan aşkını anlattığı pastasıyla kapınızda ansızın belirdiğinde,
yeni iş arkadaşlarınıza aldığınız pastayı tüm ekiple cömertçe paylaşırken…

Bu özel anları kocaman bir dilimle tatlandırıp, unutulmaz kılmak için Ankara’nın en iyi pasta ustaları ve uzman heykeltraşlarıyla çalışıyoruz. Pastalarımız bu yüzden hayalleriniz kadar yaratıcı, anne eli değmiş gibi lezzetli ve özenli, üstelik taze mi taze… Fırından nefis kokular yükseldiğinde sloganımızı seçmiştik: “Bu işte bir anne eli var!” Sizlere sunduğumuz ev yapımı ürün kalitesi, anne elinin hünerindendir. Yüzünüzde memnuniyet ifadesi görebilmek için lezzetten, kaliteden ve tasarımdan asla ödün vermiyoruz.

Sevdikleriniz için şeker gibi dilekleri, en güzel hayalleri siz fısıldıyorsunuz, biz tasarlıyoruz!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.