pan çiğ köfte

Pan çiğ köfte bayilik

Pan çiğ köfte

2008 yılında ilk şubesini Ankara’da açan PAN ÇİĞ KÖFTE, başta Ankara olmak üzere 22 ilde 130’dan fazla şubesi ile çiğ köftede lezzet durağı haline gelmeyi başarmıştır.

Çok sayıdaki bayilik başvurularını, özenle inceleyen kurumsal iletişim ekibimiz; tamamen doğal, tap taze ve eşsiz lezzetlerini, en doğru şekilde müşterilerine ulaştırmayı başaran, Pan Çiğ Köfte markasına katma değer sağlayacak iş ortaklarını seçerek “Eşsiz Lezzetler, Mutlu Bayiler” anlayışını sektöre kazandırmıştır.
PAN ÇİĞ KÖFTE, geliştirdiği yeni fikir ve farklı projeleriyle 5 yıldır sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne, ağzının tadını bilen müşterilerine, tadından ve kalitesinden ödün vermemek için tutkuyla çalışmaktadır. Geliştirdiği kampanyalar ile hem iş ortaklarına hem de müşterilerine sunduğu farklı avantajlara ek olarak; Hergün aynı lezzet, güler yüzlü personel ve hızlı paket servis anlayışını bozmadan her ayın 2’sinde 250gr. ve üzeri çiğ köfte satışlarında müşterilerinin satın aldığı kadarını bedava verebilme ayrıcalığı ile Türkiye Çiğ Köfte endüstrisine büyük ivme kazandırmıştır.

MİSYONUMUZ
Toplumun unutulmuş kültürünü yeniden canlandırmayı amaç edinmiş olan Pan Çiğ Köfte, lezzetini, ürünlerde kullanılan malzemelerin tazeliğini, insan sağlığını birinci hedef edinmiş; titizliğini ve temizliğini ise edinmiş olduğu kalite belgeleri ile ilgili resmi kurumlara onaylatmıştır. Kurulduğu gün oluşturulan disiplinli çalışma prensiplerine her geçen gün katma değer sağlayarak geliştirmiş ve asıl olan başarılı konumunu koruyarak emin adımlarla büyüyen Pan Çiğ Köfte`nin misyonu çiğ köfte kültürünü Türkiye`nin dört bir yanında en iyi şekilde temsil etmektir.

VİZYONUMUZ
Geçmişten günümüze gelen, toplumumuz tarafından benimsenmiş olan çiğ köfte kavramını doğru planlamalar ve dürüstlüğü ilke edinmiş satış noktaları ile Türkiye`nin her noktasında aynı kalitede ürün satışlarını gerçekleştirmeyi vizyon edinmiş olan Pan Çiğ Köfte, “Önce İnsa’’ prensibinden asla ödün vermeden, periyodik olarak büyük hedefler belirleyen ve daha iyisini yapan departmanlar ile sektörüne katma değer sağlamaktadır. %100 yurt içi tedarik anlayışı ile ülke ekonomisine fayda sağlayan Pan Çiğ Köfte, yeni iş sahaları ve yeni istihdam kaynakları oluşturarak sosyal sorumluluğun bilincindedir.

Kurulduğu günden bugüne sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Pan Çiğ Köfte, bugün Türkiye`nin dört bir yanında bulunan satış noktaları ile önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini almıştır. Anadolu lezzetini, modernleşen ülke şartlarına yakışır bir şekilde 21 ilde sofralara ulaştırmaktayız.

Pan Çiğ Köfte olarak asıl işimiz, özel formülümüz ile eşsiz lezzetli ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunarken, yenilikçi kampanyalarla da bunları desteklemektir.

Ürünlerimizin lezzetini ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak planlanan ve üzerinde vakit harcanan stratejilerle oluşturduğumuz projelerle %100 mutlu müşteri felsefesini taşımaktayız.

Dünya’da franchising sistemi ile yaygınlaşan bir çok firmadan güç alarak, Türkiye’de de benzer prensiplere ek olarak kültürümüzü ekleyerek yaygınlaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bugüne kadar birçok müteşebbise kendi çalışma sistematiğini aktararak işlerini kurma konusunda destek verdik. Tüm satış noktalarımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan, eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar markamız standartlarını sağlayabilmek amacıyla tüm departmanlarımız tarafından destek görür, yetiştirilir ve geliştirilir.

Bayilik Şartları
• Firmamız bayiliklerde isim hakkı bedeli almamaktadır.

• Adres tesbitin de herhangi bir bayimize yakın olmaması, yaya trafiğinin fazla olduğu özellikle cadde üzerindeki bölgelerde bayilik tercih edilmesi önem arz etmektedir.

• Anlaşma sonunda Bayilik sözleşmesi ve 7000tl teminat senedi imzalanması gerekmektedir.

•Bayi kurulumu sizin tarafından (dükkan tabelası, iç dekorasyon ,dolap, masa, sandalye, duvar rafı) Pan Grup konseptine uygun turuncu-krem renklerinde dizayn edilmektedir.Kurulum ücreti bayi’ye ait olup ve 1adet internet kullanıcılı bilgisayar, 3 adet kamera aktif çalışacak şekilde kurulum sağlanmalıdır.dilerseniz Çözüm ortaklarımızdan destek alabilirsiniz.

• Açılışa özel 300 kg Çiğ köfte, 5000 adet El ilanı, 1000 adet Mağnet , Personel kıyafetleri ve Kampanya brandası bedelsiz olarak gönderilmektedir.

• Ürünümüzün Midye, Kokoreç, Izgara tavuk, Köfte, Lahmacun, Pide ve Kebap tarzı gıdalar ile satışına izin verilmemektedir.

• Bayiliğiniz aktif hale gelmeden evvel uzman kadromuz tarafından ürünlerimiz ve müşteri sunumları ile ilgili gerekli eğitimler verilmektedir.

• Pan bayilerin de çalışan personelin kılık kıyafete özen göstermesi Pan logolu giysiler kullanması gerekmektedir. Neden Pan ?Muhteşem Ürünler Pan Çiğ Köfte sürekli kendisini yenileyen menüsüyle çiğ köfte sektörünün öncü markaları arasındadır. Tüm kampanya ve satış stratejilerini franchiseeleri ile birlikte çalışarak, çözümlere birlikte karar verir.

En iyi Sistemler

İleri teknoloji sipariş sistemi, sektörün en iyi reklam ajanslarıyla çalışmaktan satın alma gücümüze kadar bir çok özelliğimizle Pan Çiğ Köfte olarak Türkiye`nin öncü çiğ köfte kuruluşlarından olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Destek

Pan Çiğ Köfte olarak özgün ve kişiselleştirilmiş eğitimler veriyoruz. Destek birimlerimiz iş modelinizi gerçekleştirmeni için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.

Önemli Fırsatlar ve Kampanyalar

Pan Çiğ Köfte`nin başarı kanıtlanmış bir iş modeli bulunmaktadır. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları francihisee adaylarımıza öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchiseelerine sunmaya devam ediyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.