Pamuktenim

Türkiye’nin en büyük 3 toptancısı arasında yer almaktayız ve 29 yıldır sektördeyiz, xml veren tek gerçek stoklu toptancıyız yani olmayan ürünleri excele basıp 20m2 ofiste iş yapan kişilerden değiliz. Model sayımız yaklaşık 1300, adet sayımız 35k+ dır. Sattığımız tüm ürünler etiketli ve bilindik markalardandır. Ürün gruplarımız Kadın İç Giyim, Erkek İç Giyim, Kadın Pijama, Erkek Pijama, Çocuk Pijama, Kadın Çeyiz, Erkek Çeyiz, Çeyiz Aksesuarları, Lohusa Giyim ve Korse’dir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: Perakendeci mal alan müşterilerilmizle birlikte 500+ fiziki mağaza ve internet bayisi
Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama

Bayilik Şartları: Bayilikle ilgili tek şartımız fiyatların aşağıya çekilmemesidir. Bunu yapan bayilerimizin bayiliği bir daha açılmamak üzere kapatılacaktır. Güven ve saygı bizim için ticari hedeflerden önce gelmektedir.

Birsherin Tekstil İth İhr San ve Tic Ltd Şti
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Bayilik maliyeti bulunmamaktadır.
Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Fatih Şirin
Adres: Caferağa Mah Gündoğdu Sok Güneş Apt No 4/2 Moda
Telefon: 05330208879
E-Posta: bilgi@pamuktenim.com
Web Adresi: pamuktenim.com

Pamuktenim Hakkında

Pamuktenim, 27 yıllık sektörel tecrübesi olan bir ekibin ürünü olarak ortaya çıktı. Sahip olduğumuz deneyim ve maliyet avantajı sayesinde ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunabiliyoruz. Satın alma sürecinizdeki bütün aşamalarda büyük bir özveri ile çalışarak sorunlarınıza çözümler üretiyor, merak ettiklerinizi canlı destek sistemimiz üzerinden hızlıca çözüme kavuşturuyoruz.

Pamuktenim, web sitesinden, tedarik, paketleme ve kargo aşamasına kadar titizlikle kurgulanmış bir sisteme sahiptir. Web sitemiz, sorunsuz bir deneyim yaşamanız ve herhangi bir güvenlik problemi ile karşılaşmamanız için sürekli olarak güncellenir. Ürün tedariği kısmında ise tedarikçilerimizle olan iletişimimiz ve geçmişimiz sayesinde en iyi fiyat avantajına sahip olursunuz. Paketleme ve kargo aşamaları da isteklerinize göre şekillenir. Bütün gönderilerimizde gizli paketleme avantajı ve orijinal ürün garantisi sunuyoruz.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.