Oza Coffee Bayilik Bilgileri

Oza Coffee Franchise kampanya kapsamında ilk 10 şubeden marka bedeli alınmayacaktır. Oza Coffee Kıbrıs (KKTC) merkezli bir marka. Ortalama maliyeti 400 bin lira ve üzeri olan yatırım bedelinde isim hakkı bedeli alınmıyor.

Yudumladığınız her fincan kahvenin içine, kahveye ve insanlara olan sevgimizi katıyoruz. Size sunduğumuz her tat titiz çalışmalar ve denemeler sonucunda ulaştığımız birer lezzet harikası. Oza Kahvenin damaklarda yaşatılması için özenle seçilmiş kahve çekirdeklerimizi tutkuyla, heyecan ve aşkla durmaksızın çalışıyoruz. 1984’ten beri kahve çeşitlerimizi vazgeçilmez kılan, o mükkemmel lezzet araştırmalarımızın ve deneyimlerimizin bir meyvesi. İşte tam da bu yüzen kahveyi ve eğlenmeyi sevenler İngiliz ve Fransız mimarisiyle tasarlanmış OZA Coffee House’u tercih ediyor.

OZA COFFEE HOUSE, Franchise Kampanya kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu çapında vereceğimiz ilk 10 şubeden marka bedeli alınmayacaktır.

NASIL FRANCHİSE ALIRIM?
Yatırımcının gıda sektörü hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olması. Oza Kahve markasına ve işine özverili sorumluluk sahibi olması Yatırımcının yatırım değerinin yarısı kadar öz sermayesi olması.

KONSEPTLERİMİZ
Oza Coffee Kiosk “AVM, Havalimanı ve plazalara” 20-30m2
Oza Coffee House 80-150m2
Oza Coffee House Bistro 250m2 ve üzeri alanlar

MALİYET NE KADAR?
Mağazaların maliyetleri m2’sine göre değişiklik göstermektedir. Uzman ekibimiz mağaza lokasyonu seçildikten sonra maliyetler hakkında sizleri bilgilendirecektir. Proje bedelinin %50’lik kısmı proje hazırlık aşamasında peşin olarak alınır. Geriye kalan tutar ise, banka teminatı verilerek 90 günü aşmamak kaydı ile temin edilir.

Adres: Organize Büyük Sanayi Bölgesi, 2. Sokak No: 3 Gazimağusa – KKTC
Tel: (+90) 392 365 40 17 – (+90) 392 365 19 49 – (+90) 533 859 19 84
Faks: (+90) 392 365 19 35
Email: info@ozakahve.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.