Öncü Döner Bayilik
Öncü Döner

Öncü Döner Ankara Merkezli bayilik veren bir firma. Firmanın 32 restoranı bulunuyor ve döner sektöründe franchise vermeye devam ediyor.

Öncü Döner

Markalaşma hikayesinin başlangıç tarihi olan 2010 tarihinden bu yana, İskenderun usulü tavuk dürümle gıda sektörünün dinamiklerini değiştiren Öncü Döner, Anadolu’nun dünyaya armağan ettiği misafirperverlik, güler yüz, samimiyet gibi pek çok değeri de yaşatanların başında gelmektedir.

Hasan Şahin önderliğinde marka serüvenini Amasya’da başlatan Öncü Döner; Çankırı, Sivas, Giresun, Kırıkkale, Ankara, Kütahya, Düzce, İstanbul, Afyon, Manisa, Kayseri, Bilecik şubelerini de bünyesine katarak, ülke çapında markalaşma yolunda ciddi adımlar atmıştır.

Bugün rekabet gücü yüksek bir markaya dönüşen Öncü Döner; 19 ilde, 32 restoran ve 350 çalışanıyla beraber yılda 4 milyondan fazla kişiye hizmet vererek faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnsan odaklı yaklaşımıyla % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen marka, kurulduğu günden bu yana sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek; hijyenik ve lezzetli ürünleriyle milyonlarca insanı ağırlamanın gururunu yaşamaktadır.

BAŞTAN SONA LEZZET
İskenderun yöresine özel odun ateşinde pişirilen Öncü usulü lezzetler, yine yöreye özgü lavaşla birlikte servis edilmektedir.

Ketçap ve mayonez gibi katkı maddeleri kullanılmadan elde edilen soslar, Öncü Döner’in Hataylı, eğitimli ustaları tarafından günlük olarak hazırlanmaktadır.

Titizliği, hızla tamamlayan Öncü çalışanları gözlere hitap eden sıcacık bir sunum gerçekleştirmektedir.

Sıcak lavaşın arasında yerini alan; odun ateşinde pişirilen tavuk, patates, turşu, domates ve son olarak Öncü usulü sosla birlikte Öncü Döner’in enfes lezzeti ortaya çıkmaktadır.

Lezzeti enfes künefe çeşitleriyle tatlandıran Öncü Döner, güler yüzlü hizmet anlayışıyla her gün binlerce insanı “yine bekleriz” diye uğurlamaktadır.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.