O Pilavci

Franchising sektöründeki deneyimini aktararak geliştirdiği şirketimizin, sektöre taze soluk getirecek markası O Pilavcı, yepyeni bir konseptle 2010 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yaptı.

OPİLAVCI konsepti ile Osmanlıdan bu yana Türk mutfağının baş tacı ve geleneksel lezzeti Pilavı aynı standart ve kalitede bol çeşit ve içeriği ile şık bir konsept çerçevesinde tüketici ile buluşturuyor. Geleneksel tatları modern bir yorumla sunan O Pilavcı, Hizmeti, kalitesi, sağlıklı ve lezzet dolu mutfağı, profesyonel ekibi ile Türkiye’nin en yaygın Pilavcı zinciri olmayı hedefliyor.

O PİLAVCI, güçlü franchising yapılanması ile sektörde bilinen, aynı standart ve kalitede hizmet veren bir marka olarak tüm Türkiye’de ve Dünya’da büyüme hedefindedir. Geleneksel lezzetimiz pilavın dünyada popüler olan fast food kültürüne karşı Tüm Türkiye’de tüketicinin ulaşabileceği her yerde aynı standart ve kalitede var olmasını sağlayarak büyüyen sağlıksız fast food zincirlerine karşı geleneksel lezzetlerimizi yaymak, sağlıksız tüketilen ve moda olan fast food zincirlerini geride bırakarak sağlıklı ve hijyen ortamda ve uygun fiyatlarla tüketicilere yemek yedirmek hedefinde…

TÜRKİYE VE DÜNYA  İÇİN YENİ BİR MARKA YENİ LEZZET.
GELENEKSEL BİR LEZZET PİLAV…

YİYECEK KÜLTÜRÜMÜZÜN BİR PARÇASI GELENEKSEL BİR LEZZET BUNDAN BÖYLE O PİLAVCI İLE DAHA ÇOK TÜKETİLECEK… BİR HAMBURGER ZİNCİRİ GİBİ, TÜM DÜNYANIN TÜKETTİĞİ BİLDİĞİ BİR LEZZET,  BİR KONSEPT OLACAK

”O PİLAVCI” dünyanın tükettiği pilavı kendine has lezzetsel yorumlarıyla, hem insanları doyuracak hem de sağlık dağıtacak. Dünya ekonomik,  hızlı tüketilebilen  bir lezzete kavuşmuş olacak.Zincirimiz, ülke ekonomisine katkıda bulanacak girişimcilere, yeni iş imkanı sağlayacak istihdam üretecek.

İş modelimiz, franchise markamız aynı zamanda tüm dünya ülkelerinde satışa sunulan, tadılan bir marka olarak yerini alacak . ”Siz yatırımcıları, karlı bir işe davet ediyoruz…”

 

O PİLAVCI FRANCHİSE

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2010
Çalışan Sayısı 40
Mağaza Sayısı 22
Franchise İsim Hakkı Bedeli 20.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 30.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 50.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.