Nurlife

Değerli Müşterilerimiz,
Şirketimiz yaklaşık 19 yıllık Üretici Firma kimliği ve tecrübesiyle, Yurt dışı, Yurt içi birçok sektöre özel ürün üretimleri, Proje (AR-GE) danışmanlığı, İhracat ve 1990 lı yıllarda Firmanın Kurucu Mühendisinin Avrupada Üniversitede ve sektörel bazda başlatıp son 7 yılda daha da ağırlık verdiği Bilimsel Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği Kozmetik ürün portföyü Doğal-Sağlık & Cilt Bakım Ürünleri üretimi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

BioCharm ve Plenty Cilt ve Vücut bakımında Dünya Kozmetik Sektörüne Büyük bir Yenilik getiren Tescilli Markalarımız, tamamen doğal ve Anti -Aging çok özel formülasyonlarıyla Yüz ve Vücut Cildimize daha Genç, daha Güzel görünüm ve Sağlık kazandırır. Firmamız BioCharm & Plenty markalarımız ile cilt kozmetiğindeki bilimsel yenilikleri, doğal kaynaklarla birleştirerek cildinizi yenileyecek, sizi daha da güzelleştirecek, bu eşiz ürünleri sizlere sunar.
Geçen zaman, hava kirliliği, stres, serbest radikaller, UV zararlı ışınları, düzensiz beslenme, bilinçsiz uygulanan veya ihmal edilen cilt bakımı, cildin yaşlanmasını çabuklaştıran ve ilerleten önemli etkenlerdir. Canlı ve bakımlı bir cilde sahip olmak için ilk adım cildinizi doğru temizlemektir.
Makyaj yapmasanız dahi her gün sabah akşam cildinizi, cilt tipinize uyumlu bir cilt temizleyici ile mutlaka yıkayıp, temizlemelisiniz. Cildinizin oksijen almasını engelleyen cansız, soluk bir görüntü oluşturan kirlilikten arındırılması gerekir.

BioCharm her cilt tipine uygun bitki özlü ve vitaminlerle destekli doğru cilt temizleyicilerini sizlere sunar.
Mucizevî kaplıca (SPA) minerallerinin iyileştirici rahatlatıcı ve gençleştirici etkileri, zengin vitamin, aminoasit, mineral kaynağı özel bileşimi, doğal meyve, bitki özleri ve multi-vitaminler ile birleştirilerek, her cilt tipine özel Anti-Aging formüllü BioCharm cilt bakım maskeleri sizlere sunulmaktadır.

BioCharm SPA mineralli cilt bakım maskeleri (Mineral Skin Care Masks) yoğun etkili ve Anti-Aging formülü ile cildin yeniden yapılanmasını, direnç kazanmasını sağlayarak ince kırışıklıkları azaltıp Yüz cildine daha genç, daha canlı ve sıkı bir görünüm kazandırır.

BioCharm Natural vücut bakım maskeleri sıkılaştırıcı (FIRMING), anti selülit (SMOOTHER), inceltici (SLIMMING) ve romatizmal ağrılar için (Aroma Therapy), Chocolate SPA (Anti-Stress – Slimming – Firming) özel formülasyonları ile çok etkili, doğal içerikli maskelerdir. Çeşitli Yosun özleri, özel bitki ekstrakt kompleksleri, vitaminler ve kaplıca (SPA) mineralleri içeren eşsiz formülasyonlardır.
Günümüzün cilt problemleri; Erken Yaşlanma – Cilt kırışıklığı, Cilt Lekeleri, Sivilce, Saç dökülmesi – kellik ve Ayak kokularına, Anti-Aging,  Anti- Pigmentation, Anti-Acne, Nutri-Hair ve Foot Care Fluid, Foot Mineral ürün setlerimiz etkili, sağlıklı çözüm sağlar.

Plenty Masaj Yağları ve Kremi, Eşsiz Aroma terapi, rahatlatıcı, afrodizyak ve anti-selülit çok özel bitkisel yağ içerikleri ile daha sağlıklı masaj ve zengin masaj alternatifi sunar.
Plenty Body Care Salts, zengin bitki özleri içerikli (Anti-Stres, Anti-Selülit, Aroma Terapi) saf deniz ve göl minerallerinin etkin gücünü vücudunuzla buluşturuyor.

BioCharm cildin Oksijen (cilt hücrelerinin enerji kaynağı) alımını arttırıcı bitkisel özel formülü ile her cilt tipine özel geliştirilmiş Anti-Aging formüllerini birleştirerek eşsiz Cilt Bakım Kremleri ve Serum’larında çok etkili ve güçlü yaşlanma karşıtı bakımı sizlere sunar.
BioCharm yaşınızın her döneminde Size göz alıcı bir güzellik kazandırır.

Nurlife Cosmetic Industry Natural-Health & Beauty Products
Doğal-Sağlık ve Güzellik Ürünleri

YENİ BİR GİRİŞİM-YATIRIM
ARAŞTIRIYOR/ARIYOR İSENİZ BİOCHARM
ÜRÜNLERİNDE DAHA DOĞRU NOKTADA
OLACAKSINIZ.
BULUNDUĞUNUZ İL ve İLÇEDEKİ AVM’lerde,
BİOCHARM ÜRÜNLERİ AVM KİOSK –
STANDLARI, KOZMETİK SHOP VE
MAĞAZALARI.
MERKEZİ YERLERDE, ALIŞVERİŞ NOKTALARI
YOĞUN CADDELERDE; BİOCHARM DERMO-
KOZMETİK SHOP & MAĞAZALARI AÇMAK,
BUGÜN VE GELECEĞİNİZDE SİZE HEP DAHA
İYİ KAZANDIRACAKTIR.

BİOCHARM DERMO-KOZMETİK VE SPA TERAPİ ÜRÜNLERİ, BÖLGE BAYİLİK,
FRANCHISE TALEPLERİNİZ için ve AVM KİOSK STAND – FRANCHISING
TALEPLERİNİZ için Bizimle iletişime geçiniz.

 

Nurlife Kozmetik Bayilik Şartları
Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1992
Çalışan Sayısı 20
Mağaza Sayısı 03
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 0,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.