nucello

nucello

Nucello çiğ köfte, Adıyaman’a özgü özel formülüyle, el değmeden ve birinci sınıf kalitedeki malzemelerle üretilir. Nucello’nun özel formülüyle hazırlanan Nucello çiğ köfte, tam bir lezzet şölenidir. Birçok farklı baharat, en kaliteli bulgur, salça ve taptaze yeşilliklerle hazırlanır. Et kullanılmadan üretilen Nucello çiğ köfte, zengin besin değerlerine sahip içeriğiyle son derece sağlıklıdır.
Çiğ köftenin protein ve B1 vitaminleri açısından zengin olması sinir ve sindirim sisteminin düzenlenmesine de yardımcı olur.

Nevşehir’in Damak tadı, Nevşehir’in ilk çiğköftecisi ve Türkiye Genelinde sevilen bir tad olması ve Nucello markası ile herkesin beğenisini kazanması şans değildir. Yıllardır değişmeyen lezzet, damak tadı ve doğallığın ismi Nucello.

Güvenle yeyin, Kendinize gelin…

Besin Öğeleri (100gr için)

Enerji (kcal) 250
Protein (g) 6,76
Yağ (g) 9,91

Çiğ köfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir. Orjinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğ köfte bu ihtiyaçtan doğmuştur.
Nucello, %100 doğal malzemelerle hazırlanan özel formüllü etsiz çiğ köftesi ile, orijinal lezzeti sağlıklı bir ortamda sunmayı başardı.

Ürün ve hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin (ve dünyanın) lider etsiz çiğ köfte zinciri oldu.
Nucello ilk üretimine 2004 yılında Nevşehir’de başladı.
Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar Nucello Çiğ Köfte farkını oluşturur.
Nucello Çiğ Köfte ’nin orta vadedeki hedefi, çiğ köftedeki liderliğini paralel ürünlerle genişletmek, üretimini bölgelerde yapmak ve yurt dışına açılmaktır.

NUCELLO FARKIYLA FRANCHISE

Sürekli reklamlarıyla ve işletmelerinin yaygınlığıyla çiğ köftede akla ilk gelen marka olarak satışı arttırır.
En yüksek kazanç sağlayacak yeri seçme ve makul koşullarla kiralama konusundaki deneyimi ile yardımcı olur.
Dükkanın dekorasyonu deneyimli mimari ekibi ile gerçekleştirilir. Katılım fonuyla oluşan reklam bütçesini yönetir ve reklam ve promosyonlar yapar.
Açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir.
Yaptığı sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır.
Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.

ZİNCİRLEME LEZZET FRANCHISE

Franchise 21. yüzyılın işletme ve pazarlama sistemi olarak öne çıkmaktadır. Marka sahibi gücünü ve deneyimini, girişimcinin sermayesi ve gayretiyle birleştirir. Bu sistemde işletmeci bağımsızlığını korur ama kendi başına kalmaz. Zincir olmanın müşteriye verdiği güven, tüm işletmelere avantaj sağlar.

Franchise aldığınızda, seçilmiş bir lokasyon da markalı bir iş sahibi olur, eğitim alıp işinize hemen başlarsınız.
Müşteriniz markayı tanır, açtığınız gün gelir. Nerede ne satacağınız, nasıl satacağınız, en çok nasıl kazanabileceğiniz deneyimlere dayanarak size aktarılır.
Eğitim ve denetim kesintisiz sürer, yeni elemanlar kolayca devreye girer.
Sürekli reklam ve kampanyalarla işletmeler desteklenir.
İşletmeci tedarik ve pazarlamayı merkeze bırakır, işletmesine ve satışa odaklanır.Yarım-Porsiyon-Cigkofte-Nucello
BAYİLERDE ARANACAK ŞARTLAR

İşinin başında durması
Kurallara uyması
Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.

DOĞRU YER

Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.
Nucello zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.
Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.
Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkanı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.
Aranan kriterler ve alt sınırlar Nucello tarafından bildirilir.
Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.
Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.
cigkofte-bayiligi

DOĞRU İŞLETMECİ

Nucello işletmecisi, satış, kar ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için belli özelliklere sahip olmalıdır. Böylece hem kendinin, hem Nucello Çiğ Köfte’nin beklentileri karşılanır.
Sahibinin uygun becerilere sahip olduğu ve işiyle bizzat ilgilendiği işletmeler çok daha başarılı olduğundan, işletmecimiz öncelikle işinin başında bulunmalı, öncelikli işi bu olmalıdır.
Müşterilerimiz, sunduğumuz özel lezzete alışır, güvenir, sürekli gelir, hatırlanmayı, önem verilmeyi beklerler. Dükkân da ve paket serviste özel ilgi, ürün sohbeti, satışı artırmakla kalmaz, beklenir de.
İşletmecimiz, müşterilerle ilişki kurmaya yatkın, işinde de müşteri odaklı olmalıdır.
İşletmecinin personelinden şikayete hakkı yoktur.
Onları motive etmek, yoğun tempoda çalıştırmak, tanıtım etkinliklerinde kullanmak, verimli yönetmek onun işidir. Kendisi de yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilmelidir.
İşletmeci öğrenmeye açık ve öğretmeye hazır olmalıdır. Nucello , geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.
İşletmeci, mağazanın yatırımını ve cari harcamalarını karşılayacak maddi güce sahip olmalıdır.
İşletme normalde sahibini geçindirir ama bir masraf gerektiğinde de sahibine muhtaç olur.
YATIRIM VE İŞLETME

Franchise anlaşmasının imzası ile birlikte yatırım başlar.
Bölge verilip yer aranabileceği gibi, yer bulunup onaylatıldıktan sonra franchise anlaşması da yapılabilir.
2014 Yılı sonuna kadar franchise giriş bedeli alınmadan (ücretsiz bayilikler verilmeye) devam edilecektir.
Yerin onaylanıp kiralanması ile birlikte proje ve inşaat aşamasına geçilir.
Yatırımcı şubeyi kendi imkânları ile yaptırmak isterse, Nucello standart ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendisi yaptırabilir.
Dükkanın yakın çevresine açıldığını bir kampanya ile duyurması, başlangıçta yapacağı ciroyu artırır, tanınmasını hızlandırır. Nucello geçmişte kazandığı deneyimi ile açılış kampanyasını yönlendirir, bununla ilgili tüm harcamaları franchise alan yapar.
İşletmenin Nucello Çiğ Köfte ’den mal alımı kesin sipariş ve ön ödeme ile yapılır. Siparişi takip eden ikinci gün ürünler işletmede teslim edilir.
İşletmenin ana masraf kalemleri, hammadde, kira, personel, tanıtım ve diğer giderlerdir. Bunların oranlarının belli sınırlar içinde kalması sağlanmalıdır.
Nucello franchise işletmesi, düşük yatırımını, yüksek karlılığı ile çok kısa sürede çıkaran, kolay işletilen, çok cazip bir iş fırsatıdır.

YOLCULUK İLK ADIMLA BAŞLAR

İşi ve Nucello ’yu inceledikten sonra geriye tek şey kalıyor, hemen bugün başvurmak. Uygun bölgeyi Nucello ile birlikte seçin, kısa sürede işinizin başına geçin. Siz de sağlam ürününüzü sadık müşterilerinize satın, karlı ve kolay bir iş sahibi olun.

Nucello Bayilerine Özel Teklifler ve Özel Fırsatlar sunarak Sizi Karlı bir iş ortaklığına davet ediyor..

 

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.