Nordsee

c248f291dbfc6aa9b508935d7360763c_700x380

NORDSEE – Balığın en iyi olduğu yer!
NORDSEE her gün yeniden kişisel ev sahibiniz olmak ister. Çalışanlarımız kendinizi NORDSEE de evinizde hissetmeniz için ellerinden gelen herşeyi yapar. Bu ürünün alımı ve kalitesi ile başlar, çünkü sadece en iyi NORDSEE kaliteli ürünler 360 şubemizin mutfağına girebilir.Çalışanlarımız burada sadece size yeterli, güler yüzlü ve hızlı servis sunmaz, aynı zaman da misafirimiz olarak size rahat ve güzel bir atmosfer ve memnuniyet sunar.
 

balıkçılık uzmanlık ve deneyiminde 100 yılı aşkın süre hikayemizi anlatmaktadır. Başarı hikayesi devam ediyor

 1896 – Başlangıç atışı 

23.Nisan 1896 da, Bremen şehrinden Armatör ve tüccarlardan oluşan bir grup, Adolf Vinnen’ in girişimi ile “Alman buhar Balıkçılık Derneği NORDSEE” yi kurmuştur. Yedi balıkçı trol ile, şirketin filo işleri başlar. Hedef: Taze balığı en hızlı şekilde yurtiçinde sunmak. Aynı yıl içerisinde ilk NORDSEE satış noktası Bremen’ de açıldı


Snack shop NORDSEE nin en küçük birimidir ve aperatif dükkanı olarak tren garları ve hava alanı gibi trafik bağlantı noktalarında bulunmaktadır. Çoğu zaman aperatif dış pencereler restoranlara yerleştirilmiştir. Bu şekilde küçük bir aperatif de alabilirsiniz, basit ve hızlı bir şekilde. Lezzetli bagetler, taze salatalari ve olağan üstü pratik aperatif kutularımızıfarklı çeşitlerde elde edebilirsiniz.
Hızlı ve kolay bir şekilde hemen yemelik mi yoksa rahat bir şekilde tadına varmak için al götür dervisi ile mi?
Hemen şube arayıcısına gelip, yakınınızda bulunan bir NORDSEE Snackshop ya da aperatif bölmeli şubemizi bulun


Iyi bir duygu ile taze lezzetler

NORDSEE Tazelik konsepti mükemmel lezzet için hiçbir adımı unutmaz. NORDSEE’ nin balık ve deniz ürünleri konusunda alımından gurme yemeklerinin yapımına kadar 100 yılı aşkın tadına varılan bilgi ve deneyimi vardır. Bu şekilde iyi bir hisle mükemmel lezzet yüksek kaliteli bir numaralı ürünlerle oluşur. Aperatif alanında da tüm tarifler ve yemekler en yeni gıda fizyolojisi bilgileri ile oluşturulmaktadır. Burada taze fikirler ve çeşitlilik ilk sırada yer almaktadır. Güncel akımlar ve tüketici talepleri- NORDSEE de sürekli yeni kreasyonlarla mükemmel balık lezzetlerinin dünyasında hepsi gerçek olur. NORDSEE doğal ürün balık ile dürüst bir şekilde hareket eder. Buradaki ana hedefimiz, müşterilerimizi etkilemektir.

 

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1996
Çalışan Sayısı 100
Mağaza Sayısı 01
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 0,00 USD
Yatırım Maliyeti 100.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.