NOODLE WE

NOODLE WE

indir-6NOODLE WE Bayilik : 3 dakikada hazırlanan makarna konseptinde ürünler üreten firma bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.
Yetkili Firma : Nada Gıda

İçindekiler

Noodle nedir

Noodle, bir Çin yemeğidir. Bizim dilimizdeki erişte, makarna türevinde bir yemektir. Beyaz ve esmer undan üretilmiş tercihleri mevcuttur.

Bizdeki makarna/erişteden farkı boyutu, hazırlanışı ve yenme şeklidir. Görünüm olarak Türkiye’de ki spagetti makarnalarına benzerler ancak onlardan çok daha ince ve kısadırlar. Bütün bir paketi bir porsiyonluktur. Birçok çeşidi, özel sosları ve farklı tarifleri mevcuttur.

Bizdeki makarna pişirme yöntemindeki gibi bir miktar (1,5-2 kâse kadar) su kaynatıyoruz. Kaynayan suyu ocaktan alarak, derin bir kâse içine döktüğümüz Noodle’ ların üzerini geçecek kadar döküyoruz. Noodle paketinin içinden çıkan özel sosu da kâseye ekleyerek suyun ılınmasını ve Noodle’ ların çözülmesini bekliyoruz. Bu bekleme süresinde birkaç kere Noodle ve sosun aromasının birleşmesi amaçlı karıştırıyoruz. Suyu, özel baharatı nedeni ile çorba kıvamında olduğu için ilk önce kaşıkla servis edilir. Sonrasında kalan Noodle’ lar Çinlilerin meşhur tek kullanımlık yemek çubukları (Çince adı ile Kuaizi) ile yenir.

Bu tarifin genel olarak çok tercih edilmesinin sebebi, günlük yaşam/iş koşturmacısındaki Çinlilerin   kolayca hazırlayarak (bizdeki “çabuk çorba” misali) tüketebilme imkânıdır.

Noodle, yaygın olan bu tariften ziyade haşlanmış Noodle’ lara ilaveten pişmiş et/tavuk, soya filizi, mantar, sebzeler ve son olarak et suyu eklenerek yapılan tariflerde mevcuttur. Yine bu çeşit Noodle’ a da acı sos, soya sosu, çeşitli baharatlar eklenebilir

Bazı Noodle çeşitleri:

  • Yumurtalı Noodle
  • Pirinçli Noodle
  • Sebzeli Noodle
  • Etli Noodle
  • Tavuklu Noodle
  • Karidesli Noodle

NOODLE WE Bayilik Hakkında
Kasım 2014 yılında Mersin Organize sanayi Bölgesinde Gıda Ürünü ; Instant Noodle , Hazır Makarna 3 dakikada pişirilen , imalatı yapan bir işletmeyiz. Ürünümüz Ülkemizde yeni tanınmakta ve hızlı bir şekilde yayılmaktadır.

FRANCHİSE VEREN FİRMALAR BAYİLİK VEREN FİRMALAR,EN İYİ FRANCHİSE FİRMALARİ,EN KARLI BAYİLİKLER,YATIRIM,BAYİLİK,2017 TÜRKİYE FİRMALARI.UYGUN YATIRIM
Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.