NK Mersin Tantuni Bayilik Bilgileri

NK Mersin Tantuni 

NK Mersin Tantuni avm’lerde yer alan Tantuni markalarından birisi. NK Mersin Tantuni en son Bodrum Midtown Avm’de açıldı. 11 yıllık olan markanın toplamda 8 bayisi bulunmaktadır. Markanı mneüsünde Tantuniler, Çıtır Lezzetler, Tatlı & Dondurma, Kumpir ve İçecekler yer alıyor.

NK Mersin Tantuni Hakkında : Uzun yıllar, tantuni sevenlerin damak tadına dokunabilmek için çalışmış Necati Kılınç; tantuniye hak ettiği itibarı kazandırmak için kendi ismini verdiği ‘NK Tantuni’ markasını 2007 yılında İstanbul’da kurmuştur.

‘Türkiye’nin çok çeşitli mutfakları ve ulaşılabilir lezzetleri arasında tantuni de yerini almalıdır’ düşüncesi, bugün tamamı alışveriş merkezlerinde yer alan 10 şubemizin başlangıç noktasıdır.

Bizce ustalık; ideal tarif ile etin en iyi yerini kullanmaktır. Bizce ustalık; 10 şubede de, 100 şubede de aynı lezzeti sunabilmektir.

Tantuni yapmak zor değildir, zor olan tantuniye ve yaptığınız işe hak ettiği değeri vermektir. NK Tantuni bu hedefle yakın gelecekte daha çok noktada, daha çok tantuni tutkununa ulaşmak için gece gündüz çalışmaktadır…

1 cevap
  1. Gökhan Toksoy
    Gökhan Toksoy says:

    “Tantuni yapmak zor değildir, zor olan tantuniye ve yaptığınız işe hak ettiği değeri vermektir.”

    Bu cümleyi o kadar duyarız ki biz İstanbul’da yaşayan Mersinliler. Ama nedense o tadı tutturamazlar. Kişisel tecrübem tantuni yapmanın kolay olduğunu söyleyen hiç bir usta bu işi beceremez. Umarım bu marka beni haksız çıkarır.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.