newyork cıty sosis

newyork cıty sosis

newyork cıty sosis  in kuruluş amacı, ABD’de hayli popüler olan ve geleneksel yiyeceklerden biri haline gelen New York’un dünyaca tanınan lezzeti hot dog’u, Türkiye’de yaygın hale getirmek ve insanlarımızı hızlı yemek kültürünün önemli bir parçası olan bu benzersiz tadla tanıştırmaktır.

Operasyon ve lojistik merkezimizden idare edilen fast food zincirimizin, ürün pazarlama organizasyonu, dizaynı özel olarak geliştirilmiş, marka ve tasarım patentlerine sahip olduğumuz mobil araçlarımız aracılığıyla yapılmaktadır.

İstendiğinde çabucak ve basitçe yer değiştirebilmesi sistemimizin temel farkını oluşturmaktadır.

Minimum yatırımla, maksimum geliri elde edebileceğiniz bayilik modeli oluşturmak ve markamız franchıse adaylarına düşük risk ile iş imkanı sunmak, firmamızın en önemli hedefini ve avantajını oluşturmaktadır.

Alışveriş merkezleri, benzin istasyonları, dükkan önleri veya içleri, üniversiteler, havalimanları, beaçhler, marinalar, vapur istasyonları, tren istasyonları, metro istasyonları, şehir meydanları, büyük iş merkezleri gibi işlek noktalar sistemimizin başarıyla uygulandığı yerlerdir. Bu tür lokasyonlarda şubeler açmaya devam etmekte ve uygun gördüğümüz kişi veya kurumlarla franchise anlaşması yapmaktayız. Franchise konusunda, işimizin puf noktalarını içeren pişirme, araç kullanımı, sunum ve müşteri memnuniyeti ile ilgili know how içeren eğitimlerimiz ücretsiz olarak verilmektedir.

Markamiz başta en yüksek kalitedeki %100 dana etinden üretilen jumbo boy sosislerimiz ve özel olarak yaptırdığımız sandviç ekmeğimiz, kup kesim turşumuz, organik karamelize soğanımız ve 4 ayrı sosla zenginleştirdiğimiz menülerimiz ile oluşan lezzetimizi, genç kadromuz sayesinde insanlara güvenilir ve ekonomik bir alternatif olarak, modern, farklı ve öncü bir anlayışla sunmaktadır.

Festivaller, konserler, parti, davet ve organizasyonlar, konseptimizin catering konusunda uzmanlığını kanıtladığı, başlıca yerler arasında sayılabilir. Firmamız, yıl içinde bir çok etkinlikte başarıyla yer almaktadır. Markamız bu konuda, Türkiye’nin önde gelen organizasyon firmalarıyla iş birliği halindedir. Aynı anda birçok organizasyonda yer alabilecek alt yapıya sahip bulunmakta olan kurumumuz, bu konudaki tecrübesini misafirlerine sürekli artan bir kaliteyle sunmaktadır.

NEW YORK CITY SOSiS, büyümesine hızla devam etmekte ve ülke ağını prestijli noktalardaki yeni şubelerle genişleterek marka bilinirliliğini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

“Aklını başından alan lezzet”

FRANCHISE
Franchise fırsatlarıyla, New York’un dünyaca tanınan lezzeti hot dog sandviç ürünümüzü, Turkiye’ye getirdiğimiz benzersiz konseptimizle size uygun ve karlı bir is modeli olarak sunmaktayiz.
Bayilik hakkında on bilgileri kolayca telefon göruşmesiyle alabilir ve franchise adayimiz olabilirsiniz.
Operasyon ve lojistik merkezimize davet edilerek, yöneticilerimizle yüz yüze bir görüşme yapmak üzere randevu almanız gerekmektedir.
Prestijli ve hareketli bir lokasyona sahip olmak ile başlayan bir iş planının tarafımıza sunulması gerekmektedir. newyork cıty sosis
Firmamız size, araçlari konumlandırabileceginiz uygun satıs noktaları da sunabilmektedir.
Merkez yönetimimizin gerçekleştirdiği, isin püf noktalarını içeren kısa eğitim sürecinden önce, franchise alacak olan kişi veya kuruluş ile sozlesme yapılması gerekmektedir.
Bayilerimizin sürekli kalite standartlarimizi oluşturan ürünlerimizden tedarikleri zorunludur.
Bayilerimizin zaman içinde yapılabilecek ürün değişikliklerine uymaları ve menü yeniliklerini uygulamaları zorunludur.
Yönetimimizin belirlemiş olduğu tarz ve ölçeklerde misafirlerimize satış ve servis zorunluluğu vardır. newyork cıty sosis
Yönetimimizin belirlediği ambalaj malzemelerini merkezimizden temin etmek ve kullanmak zorunludur.
Yönetimimizin yazılı iznini almadan farklı bir ürün satışı araçlarımızda gerçekleştirilemez.
Araçlarımız, franchise anlaşması yapan bayilerimize, tam teçhizatlı ve ücretsiz olarak verilmektedir.
Franchise anlaşması yapan bayilerimiz, on gun gibi kısa bir süre içinde satışa başlayabilirler.
Bayilerimiz, karli bir sube acmis olduklarindan, sartlar uygun oldugu taktirde, kisa surede yatirimlarini karsilayip kara gecmeleri hedeflenmektedir.
Urun alim miktarlarinda herhangi bir kota uygulanmamaktadir.
Bayilerimizden ciro üzerinden herhangi bir ucret talep edilmemektedir. Her ay 150 USD + kdv. royality bedeli alınmaktadır.
Franchise giriş bedelimiz; 10.000 USD + kdv. dir.
– FRANCHISE GELISTIRME VE AVANTAJLARIMIZ –
Firmamız periyodik olarak, urun temin edebilmektedir.
Urun desteğimiz belirli standartlara sahip olup süreklilik arz etmektedir.
Toplu urun alimi gerçekleştirildiğinden ekonomik satın alma sağlanmaktadır.
Markamızın reklam ve tanıtım desteği verilmektedir.
Işimizin puf noktalarını içeren know how desteği verilmektedir.
AVM, acık alan ve farklı tesislerde araçların konumlandırılması desteği sunulmaktadır
– EĞİTİM DESTEĞİ –

Urun eğitim ve sunum teknikleri, müşteri memnuniyeti, maliyet analizi, bölge pazar analizi, stratejik bütce yönetimi, girişimcilik konularından oluşan eğitim programımız uygulanmaktadir.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.