Newjoy 1

Newjoy

Newjoy BİZ KİMİZ ?
Bebek, çocuk ve genç mobilyası alanında üretim yapan Newjoy, 1986 yılından beri hizmet veren Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. ‘ e ait bir markadır
Newjoy olarak kaliteli ve güvenli ürünlerimiz ile tam 30 ülkede yeni neslin odalarını süslüyor, onların sağlıklı gelişimi için hayal dünyalarını renklendiriyoruz.
1986 yılında kurulan ve her geçen gün büyüyen firmamız, 2003 yılında mobilya sektörüne adım atarak Elmob markası adı altında tv sehpası üretimine başlamıştır. Başlangıçta sadece crt, plazma, lcd, led televizyonlara uyumlu tv sehpası üretimi yapan Elmob, bugün elektronik, beyaz eşya, konut ve otomotiv yan sanayilerini de içine alacak şekilde üretim ağını genişletmiş olup AB, ABD, Kuzey Afrika ve Orta Doğu da bulunan 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.
Türkiye’deki en büyük beyaz eşya, elektronik, otomotiv üretici ve ihracatçıları ile çalışan Elmob’un çalıştığı şirketler arasında Arçelik, Beko, Grundig, Arstil, BSH grubuna bağlı Bosch, Profilo, Siemens markaları, Sony Eurasia, Vestel, Otokar ve Tırsan bulunmaktadır.
Newjoy, bugüne kadar istikrarlı bir büyüme arz etmiş olan Elmob’un kardeş markasıdır. Sakarya-Hendek’te 40.000 m2’si açık, 17.000 m2’si kapalı alana sahip olan fabrikamızda, son teknoloji makinalar ile üretim yapmaktadır.

Sizleri Newjoy ailesine katılmaya davet ediyoruz!
Newjoy, benzersiz tasarımları ile 30 ülkede, 100 şehirde ve 150 satış noktasında bebeklerin ve gençlerin hayal dünyalarını renklendiriyor.
Türkiye’de ve dünyada hızla büyümeye devam eden Newjoy, sizi de kazançlı bayilik ağına katılmaya devam ediyor.
Heyecan dolu bu yolda girişimci ruha sahip iş ortaklarımızla dünya markası olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.
Türkiye’de ve dünyada modern ürün ve mağaza konseptleriyle yatırımcıların ilgisini çeken Newjoy, teknolojik alt yapısı, uzman perakendecilik ve üretim sistemleri ile mobilya sektöründe bebek ve genç kategorisinde fark yaratıyor.
Newjoy, dünya standartlarında üretim sistemleri ve kalite belgeleriyle ‘‘mobilyada sağlık’’ kavramını tüketicilere ve yatırımcılara sunuyor.
Sizler de Newjoy ailesine katılmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçebilir, alanında uzman satış müdürleri ve mimarlarımızla bu karlı ve heyecanlı yolculuğa ilk adımları atabilirsiniz.
İş ortağımıza sunduğumuz hizmetler:
• Newjoy mağazasına uygun bölge ve mağazanın belirlenmesi
• Mağazanın mimari projesinin çıkartılması
• Satış danışmanları için perakendecilik ve ürün eğitimleri
• Lokal tutundurma ve reklam çalışmaları
• Montaj ekipleri için ürün kurulumu eğitimleri
• Bölge müdürleri ile bölgenin analizi
İş ortaklarımızdan beklentilerimiz:
• Müşteri memnuniyetini ilke edinmesi
• Newjoy markasını sahiplenme ve temsil edebilme
• Satış odaklı ekibin oluşturulması

Biz üretirken;
Newjoy olarak bebeklerin ve gençlerin güvenliği ve sağlığı en önemli kriterimizdir.
Bu yüzden ürünlerimizde, bebeklerin güvenliği için keskin ve sert hatlar yerine, mümkün olduğunca yumuşak ve geçişli hatlar kullanıyor; karyola korkuluklarının bebeklerimizi tehlikeye atmayacak güvenli aralıklarda olmasını sağlıyoruz.
bebeklerin ve gençlerin sağlıgını olumsuz etkileyebilecek maddelere ürünlerimizde kesinlikle yer vermiyor, karakteristik ürünlerimizde özel Lazer, UV baskı ve Vitray çizim tekniklerini uyguluyoruz.
Ürünlerimizin şıklığından ve kalitesinden ödün vermeden, modern tasarımlarla hayata geçirilmesini, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına göre kontrollerinin yapılmış olmasını ve devamlılığının sağlanmasını üretim anlayışımızın temel ilkeleri olarak kabul ediyoruz.
Biz tasarlarken…
Her tasarımcının bir yaklasımı vardır.

Serkan İSKENDER
Tasarımcı
Tasarlamadan önce kullanıcının yerine geçmeli ve bütün detayları düsünmelisiniz. Iste bu düşüncelerle beraber Newjoy’un temel ilkeleri olan saglık, güvenlik, kalite ve konfor dogrultusunda çalıstıgınızda, ortaya harika tasarımların çıkması zaten kaçınılmaz. Yeni neslin beklentilerini anlamak, sevdiklerini bilmek ve onların hayal dünyalarına girebilmek, Newjoy tasarımlarındaki basarının temellerini oluşturuyor diyebilirim.

7 YIL GARANTİ
Uzun AR-GE çalışmalarının ışığında ürettiğimiz mobilyalarda hijyen ve güvenlik unsurlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tasarımın yanı sıra bu unsurları da göz önünde bulunduruyor, tüketicilerimize panel ürünlerimizde 7 yıl garanti veriyoruz.

GS ( Geprüfte Sicherrheit ) Kalite Belgesi
Newjoy kullandığı materyalden üretim süresince ürünün her aşamasına yansıyan kalitesini GS ( Geprüfte Sicherrheit ) Kalite Belgesi, ürünün Avrupa Birliği dahil olmak üzere uluslararası standartlara uygun, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde tasarlandığını gösteriyor.
Uploaded Image

ISO 9001
Belge, Newjoy’un ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edildiğinin göstergesi olup, Newjoy’un ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesidir.
Uploaded Image
ISO 10002
Müşteri memnuniyeti yönetim sistem belgesi, Newjoy markasının gerekli olan kalite standartlarında çalışılarak, ileri düzeyde kalite ve güvenilirlik politikası izlediğini göstermektedir. Bu belge ile hizmet kalitemizin standartlara uygunluğu güvence altına alınmıştır.

E-1
Newjoy’un benzersiz kalitesinin bir diğer göstergesi de E-1 Kalite Standartları. Evin küçüğünün emniyetli mobilyalarla çevrili olduğundan emin olmanız için geliştirilen E-1 Kalite Standartları sayesinde gözünüz asla arkada kalmayacak.

TSE – EN
Türkiye’de standartı oluşturan konularda firmaların ürünlerinin, Türk Standartlarına uygunluğunu belirten belgedir. Newjoy, yüksek üretim kalitesi ve güvenliğiyle bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.