Nesve Çay Kahve Evi

Nesve Çay Kahve Evi

2008 yılı Ekim ayında kurulan Neşve Çay – Kahve Evi Türkiye’nin ilk yerli gurme çay – kahve zinciridir. Kelime anlamı olarak Neşe Veren – Keyif veren anlamına gelen Neşve’nin benimsemiş olduğu felsefe oldukça basittir. Çay-Kahve-Yiyecek, Ortam ve Hizmet. Bizler amaçlarımıza ulaşmak için bu 5 temel alanda mükemmel olmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Bizler misafirlerimizle dostça ilişkiler kurarak, onlara gerçek bir ev atmosferinde, en mükemmel haliyle bir fincan çay ve kahve ile damak tatlarına uygun, lezzetli atıştırmalık yiyecekler sunmaya kendimizi adamışızdır. Bizim için sunduğumuz her ürünün mükemmelliği dışında hiçbir şey kabul edilebilir değildir.

Vizyonumuz, kendi adına kahvesi bulunan ülkemizde, en yaygın ve en kaliteli çay – kahve zincirini oluşturmaktır. Bu anlamda 2009 yılı itibariyle “Herkesin Hayalinde Bir Kafe Açmak Vardır  ” sloganıylaFranchising çalışmalarına başlayan Neşve, bir buçuk yıl gibi kısa bir sürede 5’i franchise olmak üzere 6 şubeye ulaşmıştır.

Neşve Çay – Kahve Evi’ne ait marka ve tescil hakları şirketimiz Alya Restorant Kafeterya Gıda ve Reklamcılık Limited Şirketine aittir.

 

2008 yılı Ekim ayında kurulan Neşve Çay – Kahve Evi Türkiye’nin ilk yerli gurme çay – kahve zinciridir. Kelime anlamı olarak Neşe Veren – Keyif Veren anlamına gelen Neşve’nin benimsemiş olduğu felsefe

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2008
Çalışan Sayısı 60
Mağaza Sayısı 01
Franchise İsim Hakkı Bedeli 25.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 45.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 175.000,00 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.