Nesh Waffle

2009 yılında kurulan neshwaffle ilk günden beri kalitesi, nezih müşteri kitlesi ve eşsiz tadiyla samsunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Neshwaffle 2009 yılında samsunun nezih semti 56 larda faaliyetine başlamış olup o günden bugüne kaliteli ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet felsefisiyle siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir.

2012 yılı itibari ile neshwaffle ailesi olarak bu eşsiz lezzetimizi sizlerin desteğiyle, ulaşabileceğiniz heryerde sizlere sunmaya karar verdik. 2012 yili itibari ile ailemizi günden güne büyütüyoruz. “Ayni konsept,ayni lezzet” parolasiyla,Samsunun değerli işletmelerinde bizim bu eşsiz lezzetimizi bulabileceksiniz.

3 sene boyunca bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz ilginiz sayesinde bugünlere hep beraber geldik, ve yine sizlerle beraber daha da güzel başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.

Samsun’dan doğan bu eşsiz lezzet, Türkiye’de Samsun imzasıyla büyük bir marka olma yolunda ilerleyecektir. Samsun’un güzel ve rakipsiz lezzetini şimdi Türkiye ile paylaşacağız. Neshwaffle ailesi olarak 2009 yılından beri bizi takdir ettiginiz için sonsuz teşekkür ediyor ve sizlere layık olabilmek adına her gun daha çok çalışıyoruz

 

franchise veren firmalar,franchise danışmanı,bayilik,bayilik veren firmalar

 

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.