MY PLAY bayilik veriyor 3

MY PLAY bayilik veriyor

MY PLAY

My Play Sanal Gerçeklik dünyası Piyasada henüz yeni olan sanal gerçeklik ürünleriyle alakalı bir çok firmanın ve şahsın avmlerle veya insan trafiğinin bol olduğu yerlerle girişimleri olmuştur. My Play Sanal Gerçeklik 2015 yılının eylül ayında Muzaffer Saydam ve Yusuf Bubani tarafından kurularak sektörün ilk ve en yenilikçi firması olmayı kendine ilke edinmiştir. Sadece bir gözlük ve bir bilgisayarla piyasaya giren rakiplerimizden bir farkımız olsun istedik ve uzak doğuya giderek bu işin peşine düştük. 12 adet fabrikada gezdikten sonra daha güvenli ve eğlenceli olan aynı zamanda Alışveriş Merkezlerinin vizyonuna yakışan bu simülatörü daha da geliştirerek firmamız için özel üretim yaptırdık.

İlk standımızı Kocaeli Symbol Avm de açarak işin başarısını ve müşteriler üzerinde bıraktığı memnuniyeti gördükten sonra, firmamızı büyüterek alışveriş merkezlerine yeni bir heyecan ve soluk katmaya karar verdik. Her geçen gün büyüyen My Play Sanal Gerçeklik Heyecanını çok yakında sizlerde bulunduğunuz lokasyonlarda deneyimleyin diye çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Daha çok yetişkinlere hitap etmekle birlikte çocuklarında kısa sürede gözde eğlencesi haline geldik.

Sizde vakit kaybetmeden Alışveriş Merkezlerindeki yerinizi alın ve yatırımınızı en kısa süre içerisinde geri kazanın. Hemde ürün alım satımı olmadan. Franchise bölümümüzden bizlerle

Heyecanınızı anlıyor ve bunu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Sizde bir MyPlay bayisi olmak istiyorsanız lütfen aşağıda belirtilen maddeleri ticari geleceğiniz için dikkatle okuyunuz.

1- Ayakları yere sağlam basan
2- Kolay kazanç peşinde koşmayan
3- Araştırmacı ve sorgulayıcı
4- Ticari etik değerlere bağlı
5- Disiplinli
5- Hayallerle gerçekler arasındaki ayrımın farkında olan
6- İşletmesine sahip çıkan
7- My Play Marka Haklarını sonuna kadar koruyan
8- Başarı hazzına doymayan
9- Parayı bir amaç olarak görmeyen sadece bir araç olduğunu bilen
10- Ve son olarak yatırımın gerektirdiği maddi şartları kaldırabilecek, ki bu işin hem olmazsa olmazı, hem de global dünya şartlarında en önemli ve aynı zamanda en önemsiz kısmı. Çünkü para bizim için sadece bir yatırım aracı.

İşte bütün bu şartların sizde var olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bize ulaşın. My Play açılış öncesi ve sonrasında kurulum, reklam, eğitim,lojistik, yedek parça gibi konularda yanınızda olarak kusursuz ve sorunsuz birişletme sahibi olmanız için elinden gelenin en iyisini yapmaya her zaman hazırdır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.