Muzipo Kids

Muzipo Kids Bayilik

Muzipo Kids 18 aydan başlayarak 12 yaş’a kadar olan çocuklara yönelik hareket eğitimleri ve atölye çalışmalarından oluşan programlar gerçekleştiriyor. Muzipo Kids üyelik sistemi ile çalışıyor ve toplamda 15 şehirde 41 bayi ile hızla büyümeye devam ediyor.

Muzipo Kids franchise giriş bedeli 10 bin lira artı kdv olarak belirlenmiş durumda. Toplam bayilik yatırım bedeli ise 160.000 lira, Anadolu’da ise 135 bin lira artı kdv.dir. Aylık olarak 1500 lira royalty bedeli alan markanın yıl sonu hedefi 50 bayiye ulaşmak.

Muzipo Kids açan bir girişimci için aylık ciro hedefi ise 30 bin lira civarındadır. Marka bayilik alanlara yer seçimi, mimari yerleşim planı, ekipmanlar, eğitmen yetiştirme gibi destekler sunmaktadır.

Muzipo Kids Bayilik iletişim bilgileri

Muzipo Kids markasına bayilik başvurusu yaparak katılmak isteyenler muzipo.com adresli web sitesinde yer alan formu doldurarak ya da (0216) 338 77 11 veya 0533 123 26 76 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirler.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.