MR.KUMPİR

MR.KUMPİR

Hakkımızda
Altın Şehir Gıda Ltd. Şti.’ne ait, dünyada 100’ün üzerindeki ülkesinde tescilli markalardan olan Mr.Kumpir, Türkiye’nin en sevilen gıda ürünlerinden biri olan kumpir’e yeni bir bakış ve bir konsept oluşturarak, girişimcilerin karşısına yeni bir fırsat olarak çıkmaktadır. Türkiye ve tüm dünyada verdiği franchise’larla ve ‘Dünyayı Doyuran Lezzet’ ve ‘Dünyaya kumpir Yapmayı Öğretiyoruz’ sloganlarıyla 2006 yılından beri sektörde varlığını sürdüren Mr.Kumpir, 2011 yılının ikinci yarısından itibaren geliştirdiği yeni bir mimar konsept, kurumsal kimlik ve genişletilmiş menü seçenkleriyle Türkiye ve dünyadaki girişimcilere geri dönüşü hızlı bir yatırım ve güvenilir bir marka sunmaktadır. Bugün Mr.Kumpir, alanında tüm dünyadaki ve Türkiye’deki en yaygın franchise markası olarak ve girişimcileri ile beraber kazan-kazan mantığı güderek; tüketiciye sağlıklı ve besleyici ürünler sunmakta, karlı işletmeler açtırmakta ve reklam kampanyaları ile çalışmaları desteklemektedir.
mr-kumpir-bayilik-veren-firmam-696x300

VİZYON

Sağlıklı, besleyici ve ekonomik bir temel ürün olan kumpiri tüm dünyaya tanıtmak
MİSYON

Mr.Kumpir’i tüm dünyadaki girişimcilere düşük maliyetli, yüksek kazançlı, kolay işletilen bir iş modeli olarak sunmak.
DEĞERLER

Tüketicilerine sağlıklı ve besleyici ürünler sunmak.
Franchise sahiplerine karlı işletmeler açtırmak ve onları sürekli desteklemek.
Çalışanlarının güvenli bir iş ortamında kendilerini geliştirmelerini sağlamak.
Yatırımcılara kazançlı bir iş modeli sunmak.
Müşteriye ilgi ve tüm çalışmalarda müşteriye odaklılık ile geliştirmek.
Yenilikçi ve sağlıklı ürünler sunmak.
POLİTİKA VE FELSEFE

Mr. Kumpir paydaşlarının (müşteriler, çalışanlar, hissedarlar ve tedarikçiler) öngörülebilir kârlılık ve sürdürülebilir kalite, çevre, sağlık ve güvenlik, emniyet gibi ihtiyaçlarının en iyi şekilde tespit edilmesi ve beklentilerinin yerine getirilmesini bir görev edinmiştir.
Girişimcilerini ve tedarikçilerini uzun vadeli bir ilişki sürdürmek adına ortağı olarak düşünür.
Bu prensip Mr. Kumpir mesleki ahlak kurallarıyla taahhüt edilir.
Yüksek gıda kalitesine ulaşarak besleyici, sağlıklı ve leziz kumpiri tüketicilerle buluşturma yolunda, gerekli yasal kurallara, düzenlemelere ve gereksinimlerine uymayı taahhüt eder.
Ürün ve hizmetlerin yüksek kalitesinin devamlılığını sağlamak her çalışanın sorumluluğundadır.
Sürekli iyileştirme ve yenilik müşterilerinin ve şirketin ekonomik başarısını desteklemek için, başlıca amaçtır.
Global büyüme politikalarından biri kültürel farklılıklara saygı göstererek, uluslararası ve süreç odaklı ekip çalışmasının devamlılığını sağlamaktır.
Kaynakları dikkatli, ekonomik ve verimli bir şekilde kullanmayı taahhüt eder.
Türkiye’nin en sevilen gıda ürünlerinden “Kumpir” ile yeni bir yatırım fırsatı sunuyoruz.

Türkiye ve dünyanın önde gelen ülkelerinde franchise veren Mr. Kumpir, “Dünyayı Doyuran Lezzet” sloganı ile Türk damak tadının keyifli lezzeti kumpiri tüm dünyaya franchise vererek tattırmayı hedefliyor.

Girişimcilerin en çok yatırım yaptığı ve yatırımlarının en çabuk karışılığını aldığı sektörlerin başında gelen fast food, kumpirde güvenilir bir marka ile tanıştı.

Mr. Kumpir, başta Türkiye olmak üzere, Kanada, Almanya, İsveç, İsviçre, Yunanistan, Belarus, Suudi Arabistan, Danimarka, Avusturya, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Danimarka, Kuzey Kıbrıs, Norveç, Hollanda, Fransa ve İtalyan şehirlerine franchise vermiş ve bir çok ülke ile görüşmelerini devam ettirmektedir.

Kumpirin yanısıra; ızgaralar, sıcak ve soğuk sandviçler, paniniler, salatalar ve zengin içecek menüsü ile konusunda franchise veren Mr. Kumpir, Türkiye’de doğan ve dünyaya açılan bir kaç markadan biri olma özelliğini taşımaktadır.
Bayilik / Franchise Şartları: Franchise Şartları ve Destekler

Mr. Kumpir yetkilileri franchise verirken farklı konseptleri ile yatırımcı için en karlı işletmeyi tanımladıklarını belirterek şu bilgileri verdi.

Yatırımcılara yer seçiminde yardımcı oluyoruz. Başlangıçta telafisi mümkün olmayan hataları engelliyoruz. Kalitemizi ve farkımızı sağlayan deneyimimizi prosedürler ve el kitabı halinde veriyoruz. Zengin menümüz ile kumpirden ızgaraya, burger çeşitleriden özel salatalara kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Başlangıçta ve yerinde eğitim alan girişimciyi ve elemanları eğitiyoruz.Sürekli ve düzenli eğitim ile kalitenin her zaman yüksek kalmasını sağlıyoruz. Güçlü tedarikçiler ile çalışarak da sorunları kaynağından çözüyoruz.
Hedef Bölgeler : Türkiye, Avrupa, Amerika, Arap ülkeleri
İsim Hakkı Bedeli : Yurt içi 12.000 Yurt Dışı 15.000 – EURO
Reklam Katılım Ücreti : Alınmıyor
Gelirden Pay : %5

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.